10 kolejka Premiership. Northampton Saints kontra Bristol Bears.

Northampton Saints – Bristol Bears 14:20 (11:0)
Na Franklins Garden kibice (12 666) przecierali oczy ze zdziwienia. Ich zespół prowadząc do przerwy 11:0, ostatecznie uległ 14:20.
Wygrana Bristol w Northampton była drugim z rzędu zwycięstwem Niedźwiedzi nad Świętymi. Wcześniej to Święci byli lepszą drużyną.
W pierwszej połowie padło jedno przyłożenie. Zdobył je gracz gospodarzy Mallinder. Po przerwie dwa przyłożenia w ciągu 3 minut zdobył Bristol Bears. A w 80 minucie kropkę nad i postawił celnym karnym Madigan.
„Byłem sfrustrowany pierwszą połową” – powiedział trener Bristol Rugby Pat Lam.
Trener Northampton Chris Boyd powiedział: „Straciliśmy 14-punktową przewagę. To boli.”