12 kolejka Premiership. Harlequins kontra Exeter Chiefs.

Harlequins – Exeter Chiefs 34:30

Bohaterem meczu był zawodnik Exeter – Joe Simmondsa, który zdobył dwa przyłożenia, kopnął trzy karne i trzy podwyższenia.
Jednakże karne przyłożenie w 85 minucie meczu dało zwycięstwo gospodarzom.
Danny Care rozgrywał swój 200 mecz, Mark Lambert 250 mecz
To Chiefs objęli prowadzenie po zaledwie trzech minutach gry, gdy Phil Dollman zdobył przyłożenie.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:13, a drugą połowę otworzył przyłożeniem Tevita Cavubati z Harlequins.
Następnie w przeciągu zaledwie 5 minut Simmonds zdobył 2 przyłożenia i kopnął 2 podwyższenia.
Harlequins odpowiedziało przyłożeniem i podwyższeniem Smitha. W 64 min Simmonds kopnął karnego.
85 minuta jednak wyprowadziła gospodarzy na zwyciężców.