12 kolejka Premiership. Leicester Tigers kontra Worcester Warriors.

Leicester Tigers – Worcester Warriors 14:8

Dwa karne w drugiej połowie Johnny’ego McPhillipsa dały Leicester Tigers zwycięstwo 14-8 nad Worcester Warriors.
Była to piąta porażka Warriors w Premiership Rugby.
Wojownicy przybyli na Welford Road, wygrywając ostatnie pięć meczów z Tygrysami we wszystkich rozgrywkach. Rozpoczęli dobrze, gdy Perry Humphreys otworzył wynik zdobywając przyłożenie.
Łącznik ataku gospodarzy Noel Reid zakończył mecz z kontuzją, ale McPhillips dobrze go zastąpił.
Dla gospodarzy w pierwszej połowie jedyne przyłożenie zdobyłJordan Olowofela. Do przerwy Worcester odpowiedział jeszcze rzutem karnym Duncana Weira, który wyrównał wynik na 8:8.
Tak było do 62. minuty, kiedy McPhillips kopnął karnego, a w 79 minucie kopnął trzeciego karnego.