13 kolejka Premiership. Exeter Chiefs – Bath.

Exeter Chiefs – Bath 57:20

Exeter Chiefs nadal prowadzi w tabeli Premiership, po szalonym pokazie na Sandy Park, w którym zdobyli osiem przyłożeń przeciwko Bath, wygrywając 57-20.

Pierwsze przyłożenie padło już w 5 minucie, a autorem został Tom O’Flaherty. Do przerwy Exeter miało na koncie 4 przyłożenia i wygrało pierwszą część meczu 29-3.
Wszystko, co Bath zdołało ugrać w pierwszej połowie, to karny z 9 minuty, którego wykonywał Priestland.
A ucieczka trwała zaledwie kilka sekund po ponownym uruchomieniu, gdy Simmonds chwycił swoją sekundę gry po przejściu przez obronę Bath, aby przyziemić.
W drugiej połowie Exeter dorzuciło 4 przyłożenia, a Bath zdobyło 3 przyłożenia.