13 kolejka Premiership. Sale Sharks – London Irish.

Sale Sharks – London Irish 39:0

Debiut Springbok Lood de Jager w Premiership zakończył się rewelacyjnie, gdy Sale Sharks pewnie zwyciężyło 39-0 London Irish.
Trzy próby braci James pomogły usadowić drużynę Steve’a Diamonda na szczycie rugby Premiership do momentu wygranej Exeter.
De Jager i inny zwycięzca Pucharu Świata w Afryce Południowej, Francois de Klerk weszli do boju z ławki w 55 minut ku radości tłumu AJ Bell i pomogli przekształcić przewagę 15-0 w jeszcze bardziej rozstrzygający triumf.
Irlandczycy mieli własną międzynarodową legendę, która zadebiutowała tego wieczora, Sean O’Brien, który został zastąpiony przez Blaira Cowana w 48 minucie.
W 17 minucie padło pierwsze przyłożenie dla gospodarzy. Du Preez podwyższył. W doliczonym czasie gry Sale przyłożyło piłkę po raz drugi. Do przerwy 12-0.
W 48 minucie du Preez kopie karnego. W 62 minucie Webber zdobywa przyłożenie, a du Preez ponownie podwyższa. W 68 minucie drugie przyłożenie Sam James i kolejne podwyższenie du Preez. W 73 minucie ostatnie w tym meczu przyłożenie zdobywa Solomona. Podwyższa McGuigan.