13 kolejka Premiership. Saracens – Leicester.

Saracens – Leicester Tigers 24:13

Alex Lewington pozwolił sobie na dwa przyłożenia swojemu byłemu klubowi, gdy jego Saracens pokonało Leicester Tigers 24-13 na Allianz Park.
Skrzydłowy przyłożył po kwadransie gry, po czym dodał drugie przyłożenie dziesięć minut przed końcaem, pieczętując zwycięstwo.
W pierwszej połowie Leicester odpowiedział dwoma karnymi Hardwick’a.
Tygrysy objęły prowadzenie w drugiej połowie dzięki znakomitemu przyłożeniu Bena White’a, po czym Hardwick ponownie celnie kopnął między słupy. Rzut karny Manu Vunipoli z Saracens i żółta kartka Telusa Veainu z Leicester oznaczały, że wynik będzie rozstrzygać się do końca meczu.
Saracens przyspieszyło i Dom Morris zdobył przyłożenie, Vunipola podwyższył. Na 11 minut przed końcem meczu Lewington ponownie przyłożył dobijając gości i zapewnił zwycięstwo Saracens.