13 kolejka Premiership. Worcester Warriors – Northampton Saints.

Worcester Warriors – Northampton Saints 10:16

Northampton Saints położyli kres porażką w czterech meczach w Premiership pokonując 16-10 Worcester Warriors na Sixways Stadium.

Przyłożenie Haywood i 11 punktów z buta Jamesa Graysona spowodowało powrót Świętych do ​​pierwszej czwórki Premiership. Warriors zostali skazani na szóstą porażkę pomimo przyłożenia w drugiej połowie Ollie Lawrence’a.
Goście przejęli prowadzenie po dziewięciu minutach gdy Grayson kopnął karnego.
Od 7 minuty Warriors grali w 14, gdy Ryan Mills został wysłany na ławkę za zablokowanie Cobusa Reinach.
W 13 minucie również Tom Collins zobaczył żółty kartonik, a 3 punkty z karnego trafił Jono Lance.

Wojownicy wyglądali, ale nie wykorzystali swoich szans, a Saints zdobyli pierwsze przyłożenie, którego autorem był Haywood.
Grayson dodał dodatkowe punkty z podwyższenia i karnego tuż przed przerwą, aby zapewnić Saibts wynik 13-3.
W  65 minucie Lawrence zdobył przyłożenie, a Lance podwyższył. Jednak w 77 minucie Grayson dodał kolejne trzy punkty z karnego, zapewniając bardzo potrzebną wygraną Świętych.