6 kolejka Premiership. Saracens kontra Bristol Bears.

W Anglii rozegrano 6 kolejkę spotkań.
W sobotę, na Allianz Park spotkały się XV Saracens i Bristol Bears. Na trybunach zasiadło 8 250 kibiców. Gospodarze przed tym meczem zajmowali 12 pozycję. Goście byli na pozycji 2. Saracens u siebie wygrali 4 ostatnie pojedynki z Bears.
Maro Itoje wrócił do składu Saracens w tym starciu z Bristol Bears. Gospodarze oprócz Itoje nie zmienili składu, który wygrał w zeszłym tygodniu z Munster. Filar Rhys Carre miał swój  pierwszy występ w Premiership od momentu, gdy latem dołączył do Saracens z Cardiff Blues.
Goście za to mogli skorzystać z usług Charles Piutau, który wracił do składu.
Max Malins i Nick Tompkins z Saracens zdobyli po dwa przyłożenia. Do przerwy mecz był wyrównany i do szatni zawodnicy schodzili przy wyniku 14:13 dla gospodarzy. W drugiej połowie przewaga Saracens wzrosła i mecz zakończył się wynikiem 47:13 dla Saracens.