6 kolejka Premiership. Wasps kontra Harlequins.

W Anglii rozegrano 6 kolejkę spotkań.
W sobotę spotkały się XV Wasps i Harlequins. Na Ricoh Arena zasiadło 24 842 kibiców. Gospodarze przed meczem zajmowali 10 miejsce, goście natomiast 8 miejsce.
Do składu Wasps powrócił Joe Launchbury, dla którego był to pierwszy mecz w tym sezonie w Premiership. Chris Robshaw poprowadził Harlequins w swoim 200. występie w Premiership. Po kontuzji lub rotacji wracają także Joe Marler, Matt Symons, Danny Care, Marcus Smith i Gabriel Ibitoye.
Ostatnie dwa mecze na Ricoh Arena pomiędzy tymi drużynami wygrywali gospodarze. Ostatecznie Wasps ulegli Harlequins 22:28 mimo, że do przerwy to gospodarze prowadzili 17:14, a do 22 minuty wynik był 17:0.