7 kolejka Premiership. Bristol Bears kontra Wasps.

W piątek ruszyła 7 kolejka Premiership.

Na Ashton Gate spotkały się XV Bristol i Wasps. Na trybunach zasiadło 23 078 kibiców.
Przed tym meczem gospodarze zajmowali 3 miejsce a goście 10 miejsce. Bristol w ostatnich 4 meczach nie wygrało u siebie z Wasps. Do przerwy był wynik 3:0. W drugiej połowie mecz się rozkręcił i Wasps wygrali 26:21.
Dave Attwood powrócił do pierwszej XV Bears.
Dla Wasps było to ważne zwycięstwo, gdyż dopiero drugie w tym sezonie. Zespół z Coventry gra poniżej oczekiwań. Piłkę przykładali Jacob Umaga, Malakai Fekitoa, Matteo Minozzi i Nizaam Carr. Umaga dołożył jeszcze 3 podwyższenia.
Dla Bristol przykładali Charles Piutau i Harry Thacker. Callum Sheedy kopnął trzy karne i podwyższenie.