7 kolejka Premiership. Worcester Warriors kontra London Irish.

W sobotę dalsze mecze 7 kolejki Premiership.

Na Sixways spotkały się XV Worcester Warriors i London Irish. Na stadionie zasiadło 11 499 kibiców. Przed tym meczem gospodarze zajmowali 8 miejsce, a goście 9 miejsce. Dzisiejszy mecz był 3 z rzędu wygranym przez Worcester u siebie, gdy grali przeciwko London Irish. Do przerwy Worcester prowadził 13:3 by zakończyć mecz wygraną 20:6.
Skrzydło Worcester Warriors, Tom Howe, po raz pierwszy pojawił się w Premiership w tym sezonie.
Duncan Weir i Jono Lance zaliczyli przyłożenie dla Worcester. Ta sama dwójka dołożyła po jednym podwyższeniu, a Lanc kopnął jeszcze 2 karne.
Dla Irish 2 karne trafił Stephen Myler. Czerwoną kartkę w 33 minucie otrzymał Motu Matu’u.