Albi : Rumunia 7:26 (7:8)

Mecz z turnieju XVI CHALLENGE VAQUERIN

Dnia wczorajszego odbył się mecz turniejowy pomiędzy drużyna Albi(Top14) a pierwszą reprezentacja Rumuni.Od pierwszego gwizdka Rumunia atakowała,mocna ofensywa po 7 minutach 3:0 dla Rumuni , po zdobyciu 3 punktów Rumuni usnęli oddali inicjatywę zespołowi z Albi po 15minutach wynik 7:3 .Nadal Albi napierało szczęśliwe broniący się Rumunia tuz na własnej linii 5 metrów .Wynik na zejście do szatni 7:8 dla Rumuni .Druga połowa nabrała tempa ,kilka zmian w obydwu drużynach i walka do ostatnich sił .Niestety to Albi zrobiło więcej błędów i to Rumuni mogli się cieszyć z wygranej .Sam mecz był bardzo pożyteczny jak dla jednych i drugich.Ponieważ jeszcze tego miesiąca Albi rozegra 1 kolejkę w top 14 ,za to Rumuni przygotowują się do meczy eliminacyjnych do Mistrzostw Świata w Nowej Zelandii 2011..