Amlin Challenge Cup – 2 kolejka

Wyniki 2 kolejki spotkań:

GRUPA 1

Connacht 16:13 Bayonne

Connacht pkt: Ian Keatley 6 (2k), Sean Cronin 5 (1P), Gavin Duffy 5 (1P)

Bayonne pkt: Sebastien Fauque 6 (2k), David Roumieu 5 (1P), Jean-Baptiste Peyras 2 (1pd)

Żółta kartka: Darragh Fanning (Connacht – 40 min)

Harlequins 55:17 Cavalieri Prato

Harlequins pkt: Tom Williams 15 (3P), Rory Clegg 15 (6pd, 1k), Ross Chisholm 10 (2P), George Lowe 5 (1P), Sam Smith 5 (1P), karna piątka

Cavalieri pkt: Rima Wakarua-Noema 7 (2pd, 1k), Denis Majstorovic 5 (1P), Chris Lewis-Pratt 5 (1P)

1.Harlequins 2 1 0 1 67 33 2 6
2.Connacht 2 1 0 1 37 36 1 5
3.Bayonne 2 1 0 1 29 28 1 5
4.Cavalieri 2 1 0 1 40 76 0 4

GRUPA 2

Petrarca Rugby 9:56 Sale Sharks

Petrarca pkt: Tim Walsh 9 (3k)

Sale pkt: Charlie Hodgson 17 (4pd, 3k), Mark Cueto 10 (2P), Nick Macleod 10 (2P), Tom Brady 10 (2P), Rob Miller 9 (1P, 2pd)

Cetransa El Salvador 3:116 Brive

Cetransapkt: Ian Davey 3 (1k)

Brive pkt: Julien Caminati 46 (3P, 14pd, 1k), Nicolas Jeanjean 25 (5P), Benoit Cabello 10 (2P), Scott Spedding 10 (2P), Antoine Delport Classen 5 (1P), Patrick Barnard 5 (1P), Shaun Perry 5 (1P), Fabien Domingo 5 (1P), Guillaume Ribes 5 (1P)

Żółta kartka: Agustin Costa Repetto (Petrarca – 30 min)

1.Brive 2 2 0 0 148 9 2 10
2.Sale Sharks 2 2 0 0 153 20 2 10
3.Petrarca 2 0 0 2 15 88 0 0
4.El Salvador 2 0 0 2 14 213 0 0

GRUPA 2

Montpellier 32:8 Newcastle Falcons

Montpellier pkt: Benoit Paillaugue 22 (2pd, 6k), Seta Tuilevuka 5 (1P), Quentin Doumayrou 5 (1P)

Newcastle pkt: Luke Fielden 5 (1P), Joel Hodgson 3 (1k)

Żółta kartka: Tim Ryan (Newcastle – 69 min)

Bourgoin 19:34 Exeter

Bourgoin pkt: Ratu Nasiqaniyavi 5 (1P), Brando Vaaulu 5 (1P), Karim Bougherara 5 (1P), Mathias Viazzo 4 (2pd)

Exeter pkt: Gareth Steenson 19 (2pd, 5k), Thomas Haydn 5 (1P), Rennie Bryan 5 (1P), Mark Foster 5 (1P)

Żółte kartki: Nemani Nadolo (Bourgoin – 57 min), Richard Baxter (Exeter – 60 min)

1.Montpellier 2 2 0 0 52 21 0 8
2.Exeter 2 1 0 1 47 39 1 5
3.Newcastle 2 1 0 1 30 48 0 4
4.Bourgoin 2 0 0 2 35 56 1 1

GRUPA 4

Bucarest 20:19 Crociati

Bucarest pkt: Danut Dumbrava 15 (5k), Catalin Nicolae 5 (1P)

Crociati pkt: Marco Anversa 14 (1pd, 4k), Filippo Ferrarini 5 (1P)

Żółta kartka: Petru Tamba (Bucarest – 37 min)

Leeds Carnegie 13:22 Stade Francais

Leeds pkt: Juan Francisco Gomez 5 (1P), Hendre Fourie 5 (1P), Ceiron Thomas 3 (1k)

St.Francais pkt: Martin Rodriguez Gurruchaga 17 (1pd, 4k, 1dg), Guillaume Bousses 5 (1P)

Żółta kartka: Benjamin Tardy (St.Francais – 19 min)

1.St.Francais 2 2 0 0 79 19 1 9
2.Leeds 2 1 0 1 36 31 0 4
3.Bucuresti 2 1 0 1 29 42 0 4
4.Crociati 2 0 0 2 25 77 1 1

GRUPA 5

Gloucester 90:7 Rugby Rovigo

Gloucester pkt: Freddie Bustos 23 (1P, 9pd), Jonny May 15 (3P), James Simpson-Daniel 10 (2P), Olly Morgan 10 (2P), Lesley Vainikolo 10 (2P), Henry Trinder 5 (1P), Andrew Hazell 5 (1P), Charlie Sharples 5 (1P), Nicky Robinson 2 (1pd), karna piątka

Rovigo pkt: German Bustos 7 (1P, 1pd)

Żółte kartki: Henry Trinder (Gloucester – 56 min), Alberto Zorzi (Rovigo – 62 min)

La Rochelle 30:23 Agen

La Rochelle pkt: Romain Lacoste 10 (2pd, 2k), Maxime Le Bourhis 5 (1P), Romain Carmignani 5 (1P), Andres Bordoy 5 (1P), Benjamin Ferrou 5 (1P)

Agen pkt: Conrad Barnard 13 (2pd, 3k), Jerome Mondoulet 5 (1P), Maxime Machenaud 5 (1P)

1.La Rochelle 2 2 0 0 68 26 2 10
2.Gloucester 2 1 0 1 109 33 2 6
3.Agen 2 1 0 1 49 49 1 5
4.Rovigo 2 0 0 2 10 128 0 0

NAJWIĘCEJ PUNKTÓW:

63 – Julien Caminati (Brive)
36 – Nick Macleod (Sale)
27 – Martin Rodriguez Gurruchaga (St.Francias)
25 – Tom Brady (Sale)
25 – Nicolas Jeanjean (Brive)

NAJWIĘCEJ PRZYŁOŻEŃ:

5 – Tom Brady (Sale)
5 – Nicolas Jeanjean (Brive)