ARKA – LECHIA, Brat przeciw bratu

Dzisiaj o godzinie 18.oo na stadionie narodowym w Gdyni zostanie rozegrany półfinałowy mecz o Puchar Polski pomiędzy drużynami Arki Gdynia i Lechii Gdańsk. Spotkanie to będzie rewanżem za ostatni mecz rozgrywany w Gdańsku, w którym gospodarze ulegli Arce 20:10 (9:7). Zawodnicy pogrubionym drukiem grali w pierwszej piętnastce w tym meczu.

Smaczku dodaje fakt że w przeciwnych drużyna zagrają bracia Wilczukowie, w Arce Marcin a w Lechii Mariusz. Na zwycięską ekipę czeka w finale piętnastka Budowlanych Łódź, która w ubiegłym roku wywalczyła dublet, Puchar i Mistrzostwo Polski. W drużynie Lechii zabraknie obrońcy Piotra Jurkowskiego który został szczęśliwym tatusiem.
Piotrowi Gratulujemy!!!

Drużyny zagrają w następujących składach:
LECHIA: Kaszuba, Janiec , Zieliński, Krużycki, Wantoch-Rekowski , Coletta, Cros, Hedesz , Piszczek – Bukhalo, Buczek, Wilczuk, Kwiatkowski, Zajkowski, Narwojsz.

ARKA: Ruszkiewicz, Wojaczek, Wilczuk, Skindel, Andrzejczuk , Głuszek, Kwiatkowski , Dąbrowski, Szostek, Banaszek, Malochwy, Kvernadze, Czubinidze, Simionkowski, Tsiklauri .