Arka – Posnania 23 – 13 (13 – 10).

Po meczu walki Arka w finale……..

Punkty:
Arka: Stanisław Krieczun 8, Waldemar Szwichtenberg 5, Paweł Nowak 5, Kazimierz Raszpunda 5
Posnania: Jurij Buchało 8, Piotr Korek 5.
Składy:
Arka: Kaszubowski, Wojaczek, Ruszkiewicz – Denisiuk, Andrzejczuk – Raszpunda (Kałduński), D. Olejniczak, Nowak – Komisarczuk – Krieczun, Skrzyński (Chromiński), Szwichtenberg, Garkawyj, Gajewski (Skindel) – Szostek.
Posnania: Fedyszyn, Machlik (Rau), Michalczyk – B.Szumiński, Witczak – Wojcieszak, Najdek (Kwiatek), Hebda – Tietz – Buchało, Kujawski, M.Szumiński (Krzesiński), Krzysztofiak, Korek – Czubaszewski.

Mecz rozpoczął się bardzo szczęśliwie dla gospodarzy – wykop Poznaniaków blokuje grający jak za dawnych lat Waldemar Szwichtenberg i mistrz obejmuje prowadzenie (udane podwyższenie Kierczuna)
7 – 0. Goście nie załamali się i uzyskali nieznaczną przewagę, efektem celnie kopnięty karny przez Jurija Buchailo. Gra jest bardzo nerwowa i obfituje w wiele błędów w jednej z akcji po niefrasobliwej grze ręką Gdynian piłkę przejmuje Piotr Korek i po 70 metrowym rajdzie zdobywa przyłożenie, udanie podwyższa Buchailo i …….. zapachniało sensacją (8 – 10 dla Posnanii). Dwa udanie egzekwowane karne (Kierczun) wyprowadzają jednak gospodarzy na prowadzenie. Mecz niestety nie należał do najładniejszych mnożyły się błędy z obu stron. W drugiej odsłonie solidna gra młyna Arkowców doprowadziła do uzyskania kolejnych dwóch przyłożeń. Poznania odpowiedziała tylko karnym Buchailo. Był to typowy mecz walki. Zawodnikiem meczu był bezsprzecznie Waldemar Szwichtenberg , świetnie zagrały młyny obu ekip, pokazując twardą walkę. W zespole Posnanii na wróżnienie zasłużył świetnie grający „nogą” Jurii Buchailo.