Site icon rugby.info.pl

Beach&Sport Festival zawita na plaże Trójmiasta

8 sierpnia w Gdyni na Plaży Śródmieście odbędzie się II turniej eliminacyjny I Oficjalnych Mistrzostw Polski w Beach Rugby. Turniej finałowy zostanie rozegrany 15 sierpnia w Gdańsku.

Beach&Sport Festival to cykl imprez sportowo- rekreacyjnych w Polsce, w ramach którego rozegrane zostaną I Oficjalne Mistrzostwa Polski mężczyzn i kobiet w beach rugby. Pierwsze półfinały odbyły się 4 lipca w Łodzi w największym centrum handlowo – rozrywkowym Manufaktura. Zwycięzcą pierwszych półfinałów została drużyna Frogs Warszawa, która pokonała po dogrywce Budowlanych Łódź 15:10. Do wielkiego finału Beach& Sport Festival awansowały również trzy inne drużyny Budowlani Łódź, Rugby Club Częstochowa oraz Beach Boys Rugby Club.

Turniej dla Polski Północnej w Gdyni to drugi etap Beach& Sport Festival. Organizator eventu – agencja marketingu sportowego Seven Green Promotion – gwarantuje poza rozgrywkami eliminacyjnymi I Oficjalnych Mistrzostw Polski w Beach Rugby, różnorodne formy rozrywki, m.in.: mecze pokazowe w Beach Frisbee, mecze piłki ręcznej plażowej, konkursy i animacje dla publiczności, występy cheerleaderek. Wszystkie te działania zmierzają do integracji sportów plażowych.

Turniej finałowy odbędzie się 15.08 w Gdańsku na plaży Jelitkowo – obok Banana Beach Club. Wystąpią w nim drużyny, które wywalczyły prawo gry w finale turniejach eliminacyjnych w Łodzi i Gdyni.

W ramach Beach&Sport Festival rozegrane zostaną również I Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Skimboardingu.

Beach&Sport Festival to nie tylko doskonała forma promocji dla miast, w których odbędą się imprezy, ale także szansa na bliższe poznanie sportów, które w Polsce do tej pory były uznawane za niszowe.

Więcej informacji na www.beachrugby.pl

Gdynia Grand Prix, Plaża Śródmieście obok Contrast Cafe( ul. Bulwar Nadmorski) :

* Start godzina: 12:00
* Finały godzina: 16:00
* Koncert finałowy 20:00

Aleksandra Fastyn/Seven Green Promotion

Exit mobile version