Bemowo Cup w obiektywie

Kadra seniorów, występująca pod nazwą Bemowo : Płonka, Janeczko, Cal, Psuj, Zajkowski, Piszczek, Kvernadze, Narwojsz, Pawelec, Dułka

U-21: Majcher, Kwiatkowski, Przychodzki, Łuczak, Łukaszek, Luboszczyk, Gasik, Matiaszek, Bosiacki, Szrejber.

W piątek wieczorem udało się przeprowadzić krótki trening, turniej został potraktowany szkoleniowo, w przerwie każdego meczu w obydwu kadrach następowały zmiany w składach, początkowo 3 bo było po 10 zawodników gotowych do gry, niestety później drobne urazy wykluczyły z gry Piszczka i Kvernadze.

Uważam że dobrze zaprezentowali się młodzi zawodnicy, grali z każdym meczem lepiej, zdecydowanie przegrali tylko I połowę pierwszego meczu z kadrą seniorów. Zagrali bardzo dobrze z Mołdawią i świetnie z AZSem , który wzmocnił się na ten mecz Kiwim i Śmietanem z Orkana.
W finale do przerwy było tylko 7:0 dla I kadry a przyłożył młodzieżowiec Zajkowski, wynik kontaktowy utrzymywał się do 11 minuty, w końcówce seniorzy pokazali swoją wyższość, zdobyli 3 przyłożenia autorstwa : Cala, Płonki i Narwojsza.
Obydwie nasze siódemki na turnieju były bardzo młode, wystarczy spojrzeć że najstarszym zawodnikiem był 26 letni Narwojsz, oprócz Zajkowskiego w seniorach grał też młodzieżowiec Pawelec, a reszta zawodników jest z roczników 86-87.

Aż 5 Mołdawian grało w ich ekipie U-20 , która będzie naszym przeciwnikiem w finale ME, wydaje się że możemy być optymistami.

Cieszy udany powrót po kontuzji Marka Płonki, wobec wymuszonej absencji potencjalnych młynarzy: Lisiewski, Stępień, Łukasiewicz, Pazio na „dwójkach” grali Janeczko, Psuj i Kwiatkowski i były to więcej niż udane występy.

Seniorzy mieli obowiązek ten turniej wygrać i zrobili to w niezłym stylu, słabo zagrali z Mołdawią , rozleniwiły ich wcześniejsze zwycięstwa i napotkali spory opór ambitnych przeciwników.

Z młodzieżowców trzeba wyróżnić wszystkich, niektórzy zagrali w siódemki pierwszy raz, także debiuty były bardzo obiecujące.