Budowlani Łódź najlepsi w siódemki

w niedzielę 7 października w Łodzi na boisku OSiR przy ul.Małachowskiego 5 odbył się V Turniej PLR 7 Łódź Sevens.
W finale Budowlani Łódź wygrali z Orkanem Sochaczew 38:7 (26:7).
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Mateusz Matyjak z Budowlanych Łodź.

grupa A: 1.Orkan Sochaczew, 4.Ferrano Włókniarz Zgierz, 5.GRC Łódź, 8.Skra Warszawa
grupa B: 2.Budowlani Łódź, 3.RC Igloo Ruda Śląska, 6.BBRC Łódź, 7.Fabrykanci Pabianice

Eliminacje
Orkan – Skra 40:5 (26:0)
Budowlani – Fabrykanci 64:0 (26:0)
Włókniarz – GRC 47:0 (26:0)
Igloo – BBRC 5:7 (0:7)
Skra – GRC 31:0 (19:0)
Fabrykanci – BBRC 0:22 (0:17)
Orkan – Włókniarz 14:21 (7:7)
Budowlani – Igloo 71:0 (38:0)
Włókniarz – Skra 14:31 (0:17)
Igloo – Fabrykanci 33:0 (12:0)
GRC – Orkan 0:52 (0:24)
BBRC – Budowlani 7:57 (0:33)

Tabela grupy A
1.RC Orkan Sochaczew 3 7 106:26
2.Ferrano Włókniarz Zgierz 3 7 82:44
3.Skra Warszawa 3 7 67:54
4.GRC Łódź 3 3 0:147

Tabela grupy B
1.Budowlani Łódź SA 3 9 192:7
2.BBRC Łódź 3 7 36:62
3.RC Igloo Ruda Śląska 3 5 38:78
4.RC Fabrykanci Pabianice 3 3 0:119

1/2 finał
Orkan – BBRC 42:14 (14:7)
Budowlani – Włókniarz 61:7 (28:0)

finały

o VII m GRC – Fabrykanci 31:0 (14:0)
o V m Skra – Igloo 17:21 (10:7)
o III m BBRC – Włókniarz 0:26 ( 0:21)
o I m Budowlani – Orkan 38:7 (26:0)

Uwaga: do ustalenia miejsc 1-3 w grupie A posłużyła tabela pomocnicza sporządzona z wyników z meczy między trzema zainteresowanymi zespołami.

Klasyfikacja końcowa V turnieju PLR7 Łódź Sevens
1.Budowlani Łódź SA 18 pkt
Mindia Abashidze, Łukasz Czarniak, Grzegorz Dułka, Krzysztof Justyński,
Dariusz Kaniowskiego, Krzysztof Kotasa, Tomasz Kozakiewicz, Sebastian
Łuczak, Mateusz Matyjak, Bartłomiej Szczukocki, Krzysztof Skrobski.
Trener: Mirosław Żórawski

2.RC Orkan Sochaczew 13 pkt
3.Ferrano Włókniarz Zgierz 11 pkt
4.BBRC Łódź 9 pkt
5.RC Igloo Ruda Śląska 7 pkt
6.Skra Warszawa 5 pkt
7.GRC Łódź 3 pkt
8.Fabrykanci Pabianice 1 pkt

KLASYFIKACJA PLR 7 PO V TURNIEJACH

1.RC Orkan Sochaczew 43/3 pkt
2.Lechia Gdańsk 42/2 pkt
3.Budowlani Łódż SA 38/2 pkt
4.AZS AWFiS Gdańsk 26/3 pkt
5.RC Igloo Ruda Śląska 22/3 pkt
6.Czarni Pruszcz Gdański 18/2 pkt
7.RK Unisław 16/2 pkt
8.Ferrano Włókniarz Zgierz 16/2 pkt
9.AZS AWF Warszawa 15/1 pkt
10.Ogniwo Sopot 14/2 pkt
11.Posnania Poznan 13/1 pkt
12.Arka I Gdynia 11/1 pkt
13.Husar Bolesławiec 9/1 pkt
14.BBRC Łódź 9/1 pkt
15.Tur Chojnice 7/1 pkt
16.Miedziowi Lubin 7/1 pkt
17.Kosmaz Koszalin 5/1 pkt
18.Skra warszawa 5/1 pkt
19.Kitlitz RC (Niemcy) 5/1 pkt
20.PARR Warszawa 5/1 pkt
21.GRC Łódź 3/1 pkt
22.Brandis RC (Niemcy) 3/1 pkt
23.Arka Rumia 3/1 pkt
24.Fabrykanci Pabianice 1/1 pkt
25.Arka II Gdynia 1/1pkt
26.Akademia Marynarki Wojennej 1/1pkt
Ireneusz Pietrak