Cała Polska na Polonię !!!

Odliczanie rozpoczęte. Bilety w sprzedaży. Hotel zarezerwowany. Stadion też. Kochani! 25 października 2009 o godzinie 15 na stadionie Polonii w Warszawie, już drugi raz w tym roku, do boju ruszą biało-czerwoni. Kadra Tomasza Putry zmierzy się z Czechami. Bądźmy tam wszyscy.

Tak jak w maju pokażmy, że rugby łączy nie dzieli, że rugby ma potencjał, że na rugby warto i trzeba chodzić. Wreszcie, że rugby to sport, który można bezpiecznie oglądać z trybun z całymi rodzinami.
O tym, że Polacy wciąż mają szansę awansu do Dywizji I wiedzą wszyscy. Nawet jeśli wszyscy nie wierzą, że to możliwe, i tak bądźmy koniecznie na Polonii. Bo znów, tak jak i w maju, idzie nie tylko o te eliminacje, o ten mecz, o tę drużynę.

Gra idzie o całe rugby!!!
Wszystkie znaki na niebie wskazują, że 7 lub 8 października Międzynarodowy Komitet Olimpijski przywróci do programu igrzysk naszą ukochaną dyscyplinę. Dostaniemy prezent, który musimy wykorzystać. Całe środowisko musi zrobić wszystko, by rugby w Polsce wyszło z zaścianka.
Oczywiście jeden mecz wszystkiego nie zmieni, ale jeśli znów zapełnimy stadion, jeśli znów atmosfera będzie genialna, jeśli znów wygrają biało-czerwoni, pokażemy mediom, sponsorom, władzom sportowym i państwowym, że warto na nas stawiać.

W trzech słowach przypomnijmy, jak było 30 maja. 5,5 tysiąca kibiców, 60 akredytowanych dziennikarzy ze wszystkich największych polskich mediów, transmisja live w TV 4 i Polsacie Sport (w sumie mecz, łącznie z powtórkami obejrzało prawie 700 tysięcy widzów), piknik rodzinny przed meczem, koncert zespołu 2late po spotkaniu.

I teraz też tak będzie, a może jeszcze lepiej. Robimy wszystko, by ten mecz znów był historyczny. I będzie! Jesteśmy tego pewni. Kadra znów zamieszka w warszawskim hotelu Victoria. Mecz znów będą promować konferencje prasowe z udziałem największych polskich mediów, mecz znów pokaże na żywo TV 4 i Polsat Sport . Po raz pierwszy w historii polskie rugby trafi na billboardy, bo planujemy dużą outdorową akcję promocyjną. Wreszcie po raz pierwszy w historii, o czym jesteśmy głęboko przekonani, kibice rugby zapełnią drugi raz w ciągu roku duży stadion piłkarski.

To znów nie będzie zwykły mecz. Tego samego dnia przed biało-czerwonymi na stadion wyjdzie drużyna Barbarians. W jej składzie największe gwiazdy polskiego rugby lat minionych. Kapitanem drużyny będzie Stanisław Więciorek, który w tym roku kończy karierę, menedżerem Grzegorz Kacała, a trenerem Jerzy Królicki. Barbarians zagrają z Frogs Warszawa. Do zespołu Barbarians zaprosimy też kilka gwiazd polskiego sportu z innych dyscyplin.
Swoje umiejętności zaprezentuje też kadra młodzieżowa.

Przed i po meczu będzie można spotkać się z kolegami, napić się piwa i zjeść coś dobrego w wielkim, ogrzewanym namiocie, który zostanie ustawiony w strefie kibica. Znów zagra nam zespół 2late Artura Krystka. Szykujemy też niespodziankę na sobotni wieczór przed meczem, ale o tym będziemy jeszcze informować!

A więc bądźmy tam wszyscy. 25 października cała rugbowa Polska spotyka się na Polonii w Warszawie.

BILETY!!!
Od wczoraj można już kupować bilety na ten mecz. Tak jak w maju 200 wejściówek przekazaliśmy za darmo do rozdysponowania przez Polski Związek Rugby. Za darmo na mecz wejdą też wszystkie grupy młodzieżowe z Warszawy. Darmowe wejściówki będą też przeznaczone dla dzieci z domów dziecka, będzie też można wygrać bilety na wszystkich portalach poświęconych rugby.

Komu się to nie uda może kupić bilety na www.ebilet.pl.
Bilety, tak jak w maju, kosztują 20 i 30 zł. Będą też dostępne zaproszenia VIP po 100 zł i SuperVip po 200 zł.
Do 5 października na ebilet.pl obowiązuje promocja. Bilety po 20 zł kosztują 10 zł. Bilety po 30 zł, kosztują 20.
Do 20 października będzie też można zamawiać bilety grupowe z 50% zniżką. Minimalna liczba zamówionych wejściówek uprawniająca do zniżki 50% to 10 sztuk. Bilety grupowe można kupować tylko z puli po 20 i 30 zł. Bilety grupowe należy zamawiać pod adresem email: wtrugbybarbarians@wp.pl .
Wszelkie pytania w sprawie meczu prosimy kierować do członków Warszawskiego Towarzystwa Rugby „Barbarians”. Kontakt do wszystkich nas na stronie www.rugby.waw.pl .

A więc do zobaczenia na Polonii.
Członkowie WTR „Barbarians” i coraz liczniejsze grono przyjaciół.