Czas na Olimpiadę Młodzieży w Gubinie

Już od czwartku (15 lipca) czekają naszych młodych rugbistów zmagania o tytuł najlepszej drużyny Mistrza Polski i Mistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży .
Po raz trzeci swój turniej rugbiści rozegrają nadgranicznym Gubinie .
Tytułu z poprzedniego roku bronią młodzi podopieczni Trenera Macieja Misiaka rugbiści Orkana Sochaczew.

Posnania Poznań – Juvenia Kraków 58:5
Ogniwo Sopot – Budowlani Lublin 7:8
Orkan Sochaczew – Pogoń Siedlce
Budowlani Łódź – UKS Gorce Raba Niżna

W grupie A zagrają:
1.Posnania Poznań 2.Ogniwo Sopot 3.Budowlani Lublin 4.Juvenia Kraków.

W grupie B:
1.Orkan Sochaczew 2.Budowlani Łódź 3.UKS Gorce Raba Niżna 4.Pogoń Siedlce.

Poniżej podajemy program zawodów.

PROGRAM ZAWODÓW

14.07.2010 r. (środa)
do godz. 18.00 przyjazd i zakwaterowanie uczestników
godz. 20.00 odprawa sędziowska ( hotel Retro )
godz. 20.30 Konferencja techniczna
Hotel Retro, ul Chopina 1,
66-620 Gubin

15.07.2010 r. (czwartek)
godz. 10.00 mecz nr 1: 1A Posnania Poznań – 4A Juvenia Kraków
godz. 11.15 mecz nr 2: 2A Ogniwo Sopot – 3A Budowlani Lublin
godz. 16.00 Ceremonia otwarcia OOM
godz. 16.30 mecz nr 3: 1B Orkan Sochaczew – 4B Pogoń Siedlce
godz. 17.45 mecz nr 4: 2B Budowlani Łódź – 3B UKS Gorce Raba Niżna

16.07.2010 r. (piątek)
godz. 10.00 mecz nr 5: 1A Posnania Poznań – 3A Budowlani Lublin
godz. 11.15 mecz nr 6: 2A Ogniwo Sopot – 4A Juvenia Kraków
godz. 16.00 mecz nr 7: 1B Orkan Sochaczew – 3B UKS Gorce Raba Niżna
godz. 17.15 mecz nr 8: 2B Budowlani Łódź – 4B Pogoń Siedlce

17.07.2010 r. (sobota)
godz. 10.00 mecz nr 9: 3A Budowlani Lublin – 4A Juvenia Kraków
godz. 11.15 mecz nr 10: 1A Posnania Poznań – 2A Ogniwo Sopot
godz. 16.00 mecz nr 11: 3B UKS Gorce Raba Niżna – 4B Pogoń Siedlce
godz. 17.15 mecz nr 12: 1B Orkan Sochaczew – 2B Budowlani Łódź

18.07.2010 r. Niedziela – Dzień Wolny

19.07.2010 r. (poniedziałek)
godz. 9.00 mecz nr 13 o VII / VIII miejsce
godz. 10.15 mecz nr 14 o V / VI miejsce
godz. 11.30 mecz nr 15 o III / IV miejsce
godz. 12.45 mecz nr 16 o I / II miejsce

godz. 14.00 Ceremonia zamknięcia OOM