Site icon rugby.info.pl

Czas na Puchar Europy Narodów Czechy – Polska

Dzisiejsza konferencja prasowa w warszawskim pubie „Champions” była okazją do przedstawienia planów kadry seniorów związanych z walką o awans do finałów Pucharu Świata 2011, jej najbliższym sobotnim pojedynkiem z Czechami w Ostravie (szczegóły poniżej) i przedstawieniu nowego, oficjalnego serwisu Polskiej Reprezentacji Rugby – www.polandrugby.pl.
Wkrótce skład w którym wybiegnie Reprezentacja na boisko w Ostrawie….

Prawie 30 dziennikarzy, kamery telewizyjne i mikrofony radiowców śledziły wypowiedzi wierzącego w sukces i swoich wybrańców trenera Tomasza Putry, kapitana zespołu Pawła Nowaka i mającego za sobą występy w profesjonalnej Top 14 – Stanislasa Krzesińskiego. Była też okazja do zrobienia zdjęć całej drużyny i obejrzenia przygotowanego przez Polsat Sport clipu prezentującego w pełni uroki i atrakcyjność rugby. Przygotowaną z rozmachem konferencję prowadził popularny dziennikarz sportowy Robert Małolepszy, Związek reprezentował sekretarz generalny Grzegorz Borkowski, a prezentacji serwisu dokonał manager reprezentacji Maciej Sikorski. Po południu kadrowicze po raz ostatni trenowali na stadionie Skry, dzisiaj wieczorem mają zaplanowaną wizytę w teatrze, a już jutro rano (o godzinie 7.00) ruszają do Ostravy, by mieć okazję do treningu na Vitkovice Arena przy świetle dziennym. Wyprawę do Ostravy planują też grupy kibiców z całej Polski więc jest szansa, że nasi zawodnicy nie będą czuli się w sobotnie popołudnie osamotnieni… W ostatniej chwili do zespołu dołączył skrzydłowy gdańskiej Lechii Mariusz Michalak, który ze względu na uraz Konrada Pisarka może zagrać przeciwko Czechom.

Ważna informacja dla kibiców wybierających się na najbliższy mecz reprezentacji w Ostravie. Zostanie on rozegrany w sobotę 15 listopada o godz. 13.00 na Vitkovice Arena przy ulicy Ruskiej 3077/135 w Ostravie-Zabreh (wejście od ulicy Zavodni). Bilety w cenie 40-60 CZK dostępne będą w kasach stadionu przed rozpoczęciem spotkania.
Tymczasem nasi zawodnicy rozpoczynają przygotowania w najbliższy wtorek. Spotykają się o godz. 18.00 w warszawskim hotelu Marriott, który zastosował specjalne stawki dla naszej drużyny narodowej, co pozwoli na kilkudniowy pobyt kadrowiczów w komfortowych warunkach.

www.pzrugby.pl

Exit mobile version