rugby.info.pl

Czekamy na wasze zwycięstwa

Terminarz Mistrzostw Europy U18
15-22 marca 2008
Rywalizować będzie 30 drużyn podzielonych na 4 grupy.
W grupie B Polska w pierwszym meczu zagra z Ukraina.
W gronie 12 sędziów jest arbiter z Polski Marcin Zeszutek .

Wygrana polskich rugbistów U18
Polska – Ukraina 21:5 (8:5)
1.Wojtowicz 2.Stolarz 3. Czuryllo 4.Cambreling 5.Butkiewicz-Jung 6.Krecisz 7.Mytych 8.Bartoszek 9.Tokarski P. 10.Lorentowicz 11.Morawski 12. Piotrowicz 13. Gasik 14.Kwiatkowski 15. Tokarski K.
Punkty: Piotrowicz 6, Gasik 5, Skalecki 5, Wojtowicz 5.

Terminarz Mistrzostw Europy U18
15-22 marca 2008
Rywalizować będzie 30 drużyn podzielonych na 4 grupy.
W grupie B Polska w pierwszym meczu zagra z Ukraina.
W gronie 12 sędziów jest arbiter z Polski Marcin Zeszutek .

Grupa A
Ćwierćfinały, niedziela 16 marca
Francja (1) – Hiszpania (8) godz. 20.00 – Villorba (a)
Irlandia (2) – Rosja (7) godz. 16.00 – Silea (b)
Anglia (3) – Gruzja (6) godz. 18.30 – Mogliano Veneto (c)
Włochy (4) – Rumunia (5) godz. 16.00 – San Dona di Piave (d)

Półfinały, Środa 19 marca
Zwycięzca a – Zwycięzca d godz. 20.00 – Casale sul Sile
Zwycięzca b – Zwycięzca c godz. 20.00 – San Dona di Piave
Przegrany a – Przegrany d godz. 20.00 – Silea
Przegrany b – Przegrany c godz. 20.00 – Mirano

Finał, Sobota 22 marca
o 7 miejsce godz. 11.30 – Villorba
o 5 miejsce godz. 10.00 – Villorba
o 3 miejsce godz. 14.30 – Treviso-Monigo
Finał godz. 16.00 – Treviso-Monigo

Grupa B
Ćwierćfinały, Sobota 15 marca
Portugalia (9) – Litwa (16) 22:10
Niemcy (10) – Czechy (15) 26:19
Polska (11) – Ukraina (14) 21:5
Holandia (12) – Belgia (13) 7:44

Półfinały, wtorek 18 marca
Portugalia (9) – Belgia (13) godz. 20.00 – Pieve di Soligo
Niemcy (10) – Polska (11) godz. 20.00 – Casale sul Sile
Litwa (16) – Holandia (12) godz. 20.00 – San Dona di Piave
Czechy (15) – Ukraina (14 godz. 20.00 – Silea

Finał, piątek 21 marca
o 7 miejsce godz. 18.30 – San Dona di Piave
o 5 miejsce godz. 17.00 – San Dona di Piave
o 3 miejsce godz. 15.30 – Casale sul Sile
Finał godz. 14.00 – Casale sul Sile

Grupa C
Ćwierćfinały, Sobota 15 marca
Łotwa (17) – Bułgaria (24) 15:22
Szwajcaria (18) – Austria (23) 19:5
Szwecja (19) – Izrael (22) 15:0
Węgry (20) – Dania (21) 17:5

Półfinały, wtorek 18 marca
Zwycięzca a – Zwycięzca d godz. 18.30 – Pieve di Soligo
Zwycięzca b – Zwycięzca c godz. 18.30 – Casale sul Sile
Przegrany a – Przegrany d godz. 18.30 – San Dona di Piave
Przegrany b – Przegrany c godz. 18.30 – Silea

Finał, piątek 21 marca
o 7 miejsce godz. 18.30 – Casale sul Sile
o 5 miejsce godz. 17.00 – Casale sul Sile
o 3 miejsce godz. 15.30 – San Dona di Piave
Finał godz. 14.00 – San Dona di Piave

Grupa D
Sobota 15 marca
Chorwacja – Bośnia i Hercegowina 5:13
Serbia – Słowenia 58:0

Poniedziałek 17 marca
Luksemburg – Bośnia i Hercegowina godz. 12.00 – Jesolo
Mołdawia – Słowenia godz. 15.00 – Jesolo

Środa 19 marca
Chorwacja – Luksemburg godz. 18.30 – Mirano
Serbia – Mołdawia godz. 18.30 – San Dona di Piave

Finał, Sobota 22 marca
o 5 miejsce godz. 10.00 – Silea
o 3 miejsce godz. 10.00 – Silea
Finał godz. 11.30 – Silea

mudin

Exit mobile version