Dream Team XIV OOM w Unisławiu

Tradycyjnie jak co roku redakcja rugby info wybiera najlepszych zawodników tym razem z OOM w Unisławiu…
Najlepszymi zawodnikami OOM zostali Michał Węzka – Budowlani Lublin oraz Piotr Zeszutek – Ogniwo Sopot

XV Deam Team OOM 2008′
1.Wydrzyński Kamil 181/108 Orkan Sochaczew
2. Zając Marek 170/75 – Ogniwo
3. Stroiński Łukasz 186/105 – B.Łódź
4. Księżpolski Cezary 200/103 – Pogoń
5. Kubicki Przemysław 192/100 – B.Łódź
6. Zeszutek Piotr 182/92 – Ogniwo
7. Muszyński Grzegorz 183/88 – Pogoń
8. Heljasiński Robert 194/100 – Orkan Sochaczew
9. Hildebrandt Rafał 182/86 – Ogniwo/Kucharski Mateusz 183/87 – Arka
10. Węzka Michał 178/76 – Budowlani Lublin
11. Tatara Marcin 184/80 – B. Lublin
12. Kozłowski Adam 188/85 – Orkan Sochaczew/ Szablewski Łukasz 178/81 – Ogniwo
13. Przychodzki Marek 189/86 – Ogniwo/ Skałecki Piotr 180/80 – Budowlani Lublin
14. Szwarc Sebastian 181/80 – Orkan Sochaczew
15. Szczukocki Bartłomiej 182/75 – B. Łódź/ Sobieraj Jakub 191/91 Orkan

XV Dream Team II OOM 2008

1. Janicki Tomasz 188/110 – Ogniwo
2. Ziółkowski Kamil 182/96 – Posnania/Krupa Sebastian 175/80 – Pogoń Siedlce
3. Niemyski Daniel 188/100 – Orkan/Mańka Łukasz 181/93 – Budowlani Lublin
4. Antoszczuk Paweł 191/90 – Pogoń
5. Nurzyński Maciej 194/96 – Ogniwo
6. Jędrzejczak Łukasz 182/86 – B. Łódź/ Jabłonowski Mateusz 181/88 – Ogniwo
7.Łopuski Krzysztof 188/86 – Ogniwo/Mikulski Sebastian 188/91 – Orkan
8. Gorczyca Mariusz 188/90 – B.Lublin
9. Stelmach Jakub – B. Lublin / Domański Jakub 173/66 – B. Łódź
10.Zaradzki Wiktor 181/85 Arka/
11. Balbier Adrian 172/71 Arka
12.Kulisz Piotr 186/86 Orkan/
13.Szrejber Rafał 182/81 – B. Lublin / Pepliński Kamil 182/88 – Bobrek
14. Kowalczyk Filip 180/80 – Ogniwo/ Januszewski Marcel 175/70 – Bobrek
15. Matyjak Mateusz 185/80 – Budowlani Łódź

XV nadzieje OOM 2008′

1.Kościelski Bartosz – Budowlani Łódź
2.Uliński Krystian – Budowlani Łódź
3.Rajewski Dawid – Pogoń Siedlce
4.Pawłowski Jakub – Orkan Sochaczew
5.Wiśniewski Maciej – Orkan Sochaczew
6.Dewnowski Maciej – Ogniwo Sopot/Dybowski Dawid – Pogoń Siedlce
7.Tabaka Michał – Bobrek/ Dubaj Kamil – Posnania
8.Przyborek Szymon – Ogniwo Sopot
9.Pietrzyk Konrad – Orkan Sochaczew
10.Hildebrandt Rafał – Ogniwo Sopot
11.Gaćkowski Filip – Budowlani Lublin
12.Chmiel Jakub – Budowlani Lublin
13.Rakowski Radek – Orkan Sochaczew
14.Krześniak Wojciech – Orkan Sochaczew
15.Chwiałkowski Mariusz – Posnania