Eddie Moans

Ból głowy Eddie ’ go Jones ’ a

Australia przegrała już sześć meczy pod rząd, w tym wszystkie mecze turnieju Pucharu Trzech Narodów. Związek rugby Australii zadeklarował, że po zakończeniu turnieju Wallabies do Europy, zastanowi się czy zwolnić trenera reprezentacji Australii Eddie ’ go Jones ’ a. Jones sam przyznaje, że czuje presje jaką wywiera na niego związek. Prezes ARU ( Zwiazku Rugby Australii ) Gary Flowers powiedział, że nie ma zadnej gwarancji że Jones będzie miał pewna posadę do końca Mistrzostw Świata 2007 we Francji.

Natomiast australijski weteran Ben Tune stwierdził, że ’ byłaby to najgłupsza decyzja ARU, tym bardziej ze Mistrzostwa Świata zaczynają się już za 2 lata, a drużyna australijska potrzebuje stabilizacji. Pomijając fakt, iż Jones to zdecydowanie najlepszy australijski trener na dzień dzisiejszy. Kogo mielibyśmy powołać na miejscu Eddie ’ go ? ’

Wielu jednak uważa, że ARU są w sytuacji bez wyjścia, i kolejny przegrany mecz może spowodować wściekłość fanów Wallabies, którzy jeszcze pamiętaja fatalne występów reprezentacji w Pucharze Trzech Narodów.

Jones musi także liczyć na zwycięstwo z Anglikami bez gwiazdy łacznika ataku Stephena Larkhama…

Tekścik autorstwa członka teamu Tripod Alliance :))))))) BOKUSIA