Folc AZS Warszawa – Rugby Team Pogoń Siedlce 85:0 (26:0)

Przed najważniejszym w sezonie meczem z Budowlanymi Lublin Pogoń zagrała w meczu z Folcem bardzo zachowawczo, co z tego, że wysoki wynik, ale nikt nie odniósł kontuzji, a wszyscy zawodnicy leczący drobne urazy mogli odpocząć.

CZEKAJĄC NA BUDOWLANYCH

4′ Młyn na piątym metrze przed polem Pogoni wepchnięty przez Folca, pierwsze przyłożenie zdobywa Michał Kwiatkowski, na 7:0 podwyższa Adam Pałyska.
14′ Łukasz Nowosz wbiega w dziurę w ataku Pogoni i po dwudziestometrowym biegu przykłada na słupach, na 14:0 podwyższa Pałyska.
22′ Szybko rozegrany karny, piłka wędruje do końca ataku, po skrzydle na pole wbiega Łukasz Głasek, kop Pałyski i 21:0.
30′ Głasek kończy przyłożeniem akcję ataku ustalając wynik pierwszej połowy na 26:0.
42′ Pięćdziesięciometrowy raj po skrzydle Michała Kisiela zakończony przyłozeniem, Pałyska celnie kopie na 33:0.
46′ Serię przegrupowań przyłożeniem kończy Kwiatkowski, 38:0.
52′ Po indywidualnej akcji Marcina Jaworskiego po skrzydle punkty zdobywa Maciej Sienkiewicz, Pałyska celnie podwyższa na 45:0.
57′ Z przegrupowania piłka zagrana do ataku, przykłada i podwyższa na 52:0 Pałyska.
63′ Łukasz Banasiak po raku przebija się po zamkniętej, przyłożenie na 59:0 podwyższa Pałyska..
67′ Jarosław Kundzik kończy na skrzydle akcję ataku, przyłożenie i 64:0.
69′ Po indywidualnej akcji punkty na słupach przykłada Łukasz Kuźmicki, Pałyska celnie na 71:0.
74′ Maul autowy wepchnięty na pole Pogoni, przykłada Kwiatkowski na 78:0 kopie Pałyska.
80′ Przez obronę Pogoni przebija się Banasiak, po podwyższeniu Pałyski przy wyniku 85:0 sędzia Wiesław Piotrowicz kończy mecz.

Folc AZS Warszawa – Team Pogoń Siedlce 85:0 (26:0).

Punkty: Adam Pałyska 25, Michał Kwiatkowski 15, Łukasz Głasek 10, Kacper Banasiak 10, Łukasz Nowosz 5, Michał Kisiel 5, Maciej Sienkiewicz 5, Jarosław Kundzik 5, Łukasz Kuźmicki 5.
Składy:
Folc: Wojciech Łukasiewicz – Łukasz Kuźmicki, Łukasz Nowosz, Tomasz Gołąb (48 Maciej Sienkiewicz), Łukasz Głasek (35 Michał Kisiel, 51 Marcin Jaworski) – Adam Pałyska – Jacek Grygułło – Michał Kwiatkowski, Tomasz Jędral (53 Konrad Gołaszewski), Daniel Niemczak, Jarosław Jędral, Mateusz Jamroz, Mariusz Liedel, Jarosław Domański (67 Jarosław Kundzik), Aleksander Bartoszewicz (11 Kacper Banasiak).

Pogoń: Paweł Rzewuski – Damian Hardej, Jakub Czaplicki (64 Daniel Szczepaniak), Robert Kuźmiński, Kargol Norbert – Maciej Dzierżanowski – Adrian Miałkowski – Tomasz Antoszczuk, Gerard Miałkowski, Kamil Niedźwiedź, Łukasz Baca, Mariusz Siwiec (53 Paweł Żelazowski), Przemysław Stański, Marcin Plichta (59 Michał Rosołek), Bogusław Markowski. Trener: Gerard Miałkowski.

Sędziowie: Wiesław Piotrowicz (główny), Kacper Michałkiewicz, Janusz Wilk (liniowi).
Kary: brak.