Grupa A. Szkocja- Rosja. Wynik, opis, skrót.

Szkocja dziś pokazała, że nadal jest w grze o wyjście z grupy A. Na stadionie Shizuoka rozgromili Rosję 61:0.
Bohaterem meczu został George Horne, który popisał się hat-trickiem. Rosjanie przez cały mecz ani razu nie zagrozili Szkotom.
W 14 minucie Adam Hastings zdobywa przyłożenie dla Szkocji. Za chwile sam podwyższa na wynik 7:0. W 18 minucie ponownie Hastings melduje się na polu punktowym Rosji i dorzuca kolejne 2 punkty. Jest 14:0. W 23 minucie George Horn zdobywa przyłożenie, Hastings podwyższa. Do przerwy mamy 21:0. W 45 minucie George Horn zdobywa 2 przyłożenie, a Hastings ponownie podwyższa. George Turner dodaje kolejne 5 punktów, a Hastings ponownie kopie między słupy. Wynik 35:0. W 51 minucie Tommy Seymur zdobywa przyłożenie, Hastings podwyższa. W 59 minucie mamy już 47:0 po przyłożeniu George Horne. W 75 minucie weteran Szkotów John Barclay też przykłada piłkę i ponowbie Hastings podwyższa. Ostatnim przyłożeniem w 78 minucie popisuje się Stuart McInally, a ostatnim kopem na bramkę Hastings.
Mecz kończy się wynikiem 61:0.