Informacja – Mistrzostwa Polski Weteranów

Mistrzostwa Polski Weteranów zostaną rozegrane 26 maja (sobota) na boisku Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej, Gdańsk ul. Grunwaldzka 244.

Organizatorem jest RC Lechia Gdańsk, a osobą odpowiedzialną członek zarządu klubu Piotr Płoszaj tel. 601-551-652, do niego należy zwracać się w sprawach organizacyjnych.

W sprawach regulaminowych można zwracać się do Jacka Wierzbickiego tel. 604-353-162.

Przewidujemy w imprezie udział 5 zespołów: Lechii Gdańsk, Ogniwa Sopot, WFS Siedlce oraz dwóch innych drużyn klubowych, selekcji ogólnopolskich lub regionalnych.

Zgłoszenia przyjmuje PZR do dnia 15 maja mailem lub faxem, trzeba podać nazwę drużyny, klubu, osobę do kontaktów i kolor koszulek.

Wpisowe dla wszystkich uczestników w ramach „Apteczki pierwszej pomocy” wynosi 35 zł, w zestawie 3 piwa, kiełbaska, żurek oraz porcja cytrynówki. Wpłaty zbiorowe od drużyn na odprawie technicznej przyjmuje Piotr Płoszaj.

Kierownicy drużyn proszeni są o przygotowanie list zawodników poświadczonych ich podpisami, listy na odprawie technicznej przyjmuje Jacek Wierzbicki.

Zawodnicy, którzy chcą skorzystać z noclegu mogą wybrać dwie lokalizacje.
1. Schronisko na Grunwaldzkiej w miejscu turnieju, cena około 38 zł za miejsce w pokoju 4-osobowym bez łazienki lub około 62 zł za miejsce w pokoju 2-osobowym z łazienką (szczegóły: http://www.ssm.gda.pl/index.php/pl/nasze-schroniska/ssm-grunwaldzka.html)
2. Dom Sportowca Roko na Traugutta 29 (tereny klubu Lechia), cena około 45 zł za miejsce w pokoju 4-osobowym z łazienką lub około 70 zł za miejsce w pokoju 2-osobowym z łazienką (szczegóły: http://www.roko.pl/index.php?lang=pl)

W sprawie noclegów proszę się kontaktować jak najszybciej z Piotrem Płoszajem.

Przebieg imprezy jest następujący (godziny podamy po niedzieli):
00.00 – Odprawa techniczna, ustalenie szczegółów rozgrywek
+ 1 h – Rozpoczęcie rozgrywek
+ 4 h – Przewidywane zakończenie rozgrywek i wręczenie trofeów
+ 4,5 h – Impreza integracyjna przy ognisku na terenie GOKF, po wykorzystaniu „Apteczki pierwszej pomocy” jedzenie i napoje do nabycia na miejscu
22.00 – Zakończenie imprezy na GOKF ze względu na ciszę nocną, przenosiny w inne wybrane miejsce gdzie bez przeszkód będzie można kontynuować spotkanie