IV Mistrzostwo Polski z rzędu Lechii Gdańsk i powrót Kopyta

Po raz czwarty z rzędu Mistrzostwo Polski 7 zdobywa Lechia Gdańsk. Największą sensacją imprezy jest prowadzona przez legendarnego trenera Andrzeja Kopyta drużyna Pogoni Siedlce, zdobywca drugiego miejsca. Brąz przypada w udziale Posnani Poznań.
Po raz pierwszy od ponad 10 lat z medalowej strefy wypada Orkan Sochaczew, a dla gospodarza Budowlanych S.A. Łódź tylko 5 miejsce…

Finał:
Pogoń Siedlce – Lechia Gdańsk 7:28 (0:14)

Mecz o 3 miejsce
Posnania Poznań – Orkan Sochaczew 26:19 (12:12)

Poniżeej wyniki…

Eliminacje
Grupa A
Czarni Pruszcz Gd. – Orkan Sochaczew 5:35 (5:21)
Pogoń Siedlce – AZS AWFiS Gdańsk 38:0 (19:0)
RK Unisław – Czarni Pruszcz Gdański 14:24 (7:17)
Orkan Sochaczew – Pogoń Siedlce 7:12 (7:5)
RK Unisław – AZS AWFiS Gdańsk 14:26 (7:12)
Czarni Pruszcz Gd. – Pogoń Siedlce 0:38 (0:21
Orkan Sochaczew – RK Unisław 47:0 (21:0)
AZS AWFiS Gdańsk – Czarni Pruszcz Gd.
RK Unisław – Pogoń Siedlce 7:54 (0:21)
Orkan Sochaczew – AZS AWFiS Gdańsk 68:7(33:7)

Grupa B
Budowlani SA Łódź – Lechia Gdańsk 0:21 (0:21)
Posnania Poznań – Budowlani Lublin 21:5 (14:5)
Juvenia Kraków – Budowlani SA Łódź 7:26 (0:7)
Lechia Gdańsk – Posnania Poznań 33:7 (21:0)
Juvenia Kraków – Budowlani Lublin 21:17 (14:5)
Budowlani SA Łódź – Posnania Poznań 7:26 (0:21)
Lechia Gdańsk – Juvenia Kraków 32:7 (17:0)
Budowlani Lublin – Budowlani SA Łódź 14:31 (0:10)
Juvenia Kraków – Posnania Poznań 14:7 (7:0)
Lechia Gdańsk – Budowlani Lublin 38:7(21:7)

Półfinały:

Czarni Pruszcz Gdański – Juvenia Kraków 14:35 (7:14)

AZS Gdańsk – Budowlani Łódź 0:57 (0:26)

Pogoń Siedlce – Posnania Poznań 17:7 (12:0)

Orkan Sochaczew – Lechia Gdańsk 10:14 (5:7)

Finały:

o miejsca 9-10:
RK Unislaw – Budowlani Lublin 7:31 (0:26)

o miejsca 7-8:
Czarni Pruszcz Gdański – AZS Gdańsk 17:14 (7:7)

o miejsca 5-6:
Juvenia Kraków – Budowlani Łódź 12:33 (7:14)

o miejsca 3-4:
Posnania Poznań – Orkan Sochaczew 26:19 (12:12)

o miejsca 1-2
Pogoń Siedlce – Lechia Gdańsk 7:28 (0:14)

Kolejność MPJ7
1.Lechia Gdańsk
2.Pogoń Siedlce
3.Posnania Poznań
4.Orkan Sochaczew
5.Budowlani Łódź S.A.
6.Juvenia Kraków
7.Czarni Pruszcz Gd.
8.AZS Gdańsk
9.Budowlani Lublin
10.RK Unisław