Jednostronne widowisko

Po raz pierwszy grający jako łącznik ataku trener Adrian Miałkowski obserwował spotkanie z boku boiska, wszystko żeby wyłapać i wyeliminować błędy zespołu przed meczami z WMPD Olsztyn i Juvenią Kraków.

Mecz Pogoń – Czarni minuta po minucie:
12′ szybkie rozegranie karnego 5 metrów przed polem punktowym Czarnych, na pole przebija się i kładzie Marek Fedorowicz, 5:0.
16′ próba zgłoszona przez Czarnych, kop niecelny i wynik bez zmian.
26′ solowa akcja Wojciecha Romanowskiego, po skrzydle wbiegł na pole, a potem na słupy, Gerard Miałkowski podwyższył na 12:0.
28′ po akcji Marka Mirosza i Marka Fedorowicza, Kamil Bibryk przebija się na pole punktowe i kładzie na 17:0.
31′ przegrupowanie przy linii bocznej, odwrócenie i szerokie zagranie do ataku, po skrzydle punkty na 22:0 kładzie Marcin Domański.
36′ próba zgłoszona przez Czarnych, kop tak jak poprzednio niecelny.
40′ Tomasz Kozłowski wbija się po przegrupowaniu przed polem punktowym Czarnych, kładąc na 27:0 ustala wynik pierwszej połowy.
46′ młyn Czarnych wepchnięty przez Pogoń na pole punktowe, punkty na 32:0 przykłada Kamil Bobryk.
66′ Marek Mirosz wbija się po przegrupowaniu i kładzie, po podwyższeniu Macieja Dzieżanowskiego było 39:0.
76′ solowa akcja Kamila Bobryka, trzecie przyłożenie tego zawodnika w meczu zmienia wynik na 44:0.
78′ Kamil Bobryk wypracowuje akcję i podaje na czysto do Pawła Żelazowskiego, który kładzie na słupach, podwyższa na 51:0 Maciej Dzierzanowski.
79′ zaraz po wznowieniu akcja ataku, na słupach kładzie Grzegorz Pliszka dla którego jest to 150 mecz ligowy, podwyższając Maciej Dzierżanowski ustala wynik meczu na 58:0.
80′ bez wznowienia Marcin Zeszutek odgwizduje koniec meczu.

Rugby Team Pogoń Siedlce – MKS Czarni Pruszcz Gdański 58:0 (27:0).
Punkty:
Pogoń:Kamil Bobryk 15, Maciej Dzierżanowski 6, Marek Fedorowicz 5, Wojciech Romanowski 5, Marcin Domański 5, Tomasz Kozłowski 5, Marek Mirosz 5, Paweł Żelazowski 5, Grzegorz Pliszka 5, Gerard Miałkowski 2.

Pogoń: Miałkowski Gerard – Romanowski Wojciech (67 Żelazowski Paweł), Pliszka Grzegorz, Domański Marcin, Szczepański Daniel (46 Dzierżanowski Maciej) – Czaplicki Jakub – Stelegowski Hubert (41 Hardej Damian) – Mirosz Marek, Fedorowicz Marek (57 Wedziuk Piotr), Niedźwiedź Kamil (50 Narojek Paweł), Markowski Bogusław, Antoszczuk Tomasz (50 Biaduń Paweł), Węgrzynowicz Leszek, Bobryk Kamil, Kozłowski Tomasz (52 Plichta Wojciech).
Trener: Adrian Miałkowski.

Czarni: Narwojsz Patryk – Wenta Patryk, Kiereński Krzysztof, Gendek Tomasz, Kiereński Mariusz – Ronowicz Waldemar – Szkudlarek Damian – Dębski Wojciech, Bedynek Radosław, Wójcik Wojciech, Bistram Arkadiusz, Mazur Krzysztof, Baran Piotr, Skonieczny Daniel, Kunicki Jacek. Rezerwa: Dębrowski Ireneusz, Borowiec Łukasz, Ronowicz Jarosław. Trener: Paweł Lipkowski.

Sędzia: Marcin Zeszutek.