Site icon rugby.info.pl

Jedźmy do Łodzi wspierać rugbistów!

Tego w historii Sochaczewa jeszcze nie było. W najbliższą niedzielę na stadionie Budowlanych w Łodzi nasi rugbiści zagrają półfinale mistrzostw Polski w rugby. Zwycięzca tego meczu zagra o złoto z triumfatorem drugiego półfinału, w którym zmierzą się Lechia Gdańsk z Arką Gdynia. Przegrani otrzymają zaraz po spotkaniu brązowe medale mistrzostw Polski. Bez względu na wynik starcia z Budowlanymi rugbiści Orkana mają więc zapewnione drugie w historii klubu podium w gronie seniorów.

Wyjazd autobusem do Łodzi w niedzielę o godz. 11 spod stadionu Orkana. Zbiórka w Łodzi dla wszystkich, którzy chcą razem wspierać naszą drużynę na „trybunie kamiennej” około godziny 12.45. Bądźmy tam. To będą historyczne chwile sochaczewskiego sportu.

– Na pewno nie osiądziemy na laurach i nie zadowolimy się brązowym medalem. Pojedziemy do Łodzi walczyć o finał. Jestem pewien, że jeśli pomogą nam sochaczewscy kibice, tłumnie zjawiając się na trybunach stadionu Budowlanych, stoczymy z aktualnymi mistrzami Polski wyrównany, pełen walki i emocji pojedynek – mówi lider naszej drużyny Maciej Brażuk.

– Zachęcamy wszystkich kibiców rugby i w ogóle sportu w Sochaczewie do wspólnego wyjazdu na mecz w Łodzi. To tylko godzina podróży samochodem. Dla tych, którzy nie mają czym jechać zorganizujemy autobus, a jak będzie potrzeba to i dwa – dodaje prezes Rugby Klub Orkan Sochaczew Kamil Dybiec.

Przejazd autokarem do Łodzi będzie bezpłatny dzięki firmie Klaudiusz Trans Patryka Frankowskiego. Rezerwacje miejsce w autobusie pod adresem martadybiec@o2.pl lub rmmedia@wp.pl. Kibice muszą zabrać tylko 10 zł na bilet wstępu na stadion.
Naszych rugbistów pojedzie wspierać zespół Lombelico, który już tradycyjnie podczas meczów rugby zagrzewa Orkan do boju. Gospodarze przygotują dla kibiców z Sochaczewa specjalny sektor. Dodajmy, że będzie to sektor na tzw. „trybunie kamiennej”, którą będzie widać podczas transmisji telewizyjnej. Bo to będzie historyczny także pod tym względem mecz. Jeszcze nigdy nie było transmisji ze spotkań półfinałowych mistrzostw Polski w rugby. Jeszcze nigdy nie było też transmisji meczu Orkana Sochaczew!
Teraz będzie. Jak zwykle w Polsacie Sport. Początek w niedzielę o 13. Kto nie będzie mógł pojechać do Łodzi, a będzie chciał wspólnie z innymi sochaczewskimi kibicami przeżywać emocje związane z występem Orkana, może przyjść w niedzielę na Plac Kościuszki. W namiocie firmy Kasztelan ustawionym specjalnie na dni Sochaczewa zostanie ustawiony wielki telebim. Już w sobotę będzie tam można spotkać naszą drużynę, która obejrzy wspólnie z kibicami pierwszy mecz półfinałowy.

Exit mobile version