Kadra 7 do Bukaresztu po kolejne punkty

Nasza reprezentacja, już po odprawie, oczekuje na wylot do Bukaresztu gdzie jutro i w niedzielę stoczy walkę o awans do finałów tegoroczych Mistrzostw Europy. Ostatecznie stan zdrowia młodego zawodnika Posnanii Jakuba Gruszczyńskiego pozwala na jego grę, więc to właśnie on zajmie miejsce w samolocie i wyjdzie w podstawowym składzie z numerem 2. Przypomnę, że ostateczny skład Polaków wygląda następująco: Piotr Piszczek, Mateusz Zajkowski, Patryk Narwojsz (Lechia Gdańsk); Jan Cal, Rafał Janeczko (Bemowo-AZS AWF Warszawa) Sergo Kvernadze, Mariusz Motyl (Arka Gdynia); Jakub Gruszczyński, Robert Bosiacki (Posnania) i Tomasz Kozakiewicz (Budowlani Łódź). Czekamy na dobre wieści z Rumunii.

Do Bukaresztu, gdzie w dniach 22-23.05. na Stadionul National Arcul de Triumf o zwycięstwo walczyć będzie następująca dziesiątka:
1.Rosja
2.Rumunia
3.Polska
4.Holandia
5.Mołdawia
6.Izrael
7.Grecja
8.Cypr
9.Bułgaria
10.Bośnia&Hercegowina

niemal pewni wyjazdu mogą być:
Piotr Piszczek, Mateusz Zajkowski, Patryk Narwojsz (Lechia Gdańsk);
Jan Cal, Rafał Janeczko (Bemowo-AZS AWF Warszawa)
Sergo Kvernadze, Mariusz Motyl (Arka Gdynia);
Tomasz Gasik (Orkan Sochaczew);
Robert Bosiacki (Posnania) .

Do dziesiątego miejsca w samolocie aspirują natomiast:
Wojciech Łukasiewicz, Michał Węzka, Mateusz Kępa, Tomasz Kozakiewicz, Krzysztof Justyński i Piotr Korek .

Zawodnicy oczekiwani są w warszawskim hotelu „Partner” przy ulicy Marywilskiej 16 o godz. 16.00, wylot nastąpi w piątek o godz. 9.00.
W Bukareszcie razem z pozostałymi ekipami mieszkać będziemy w Izvorani Olimpic Center Sidney 2000 (http://www.sydney2000.cosr.ro/), w odległości ok. 35 min. od stadionu.

www.pzrugby.pl