11-14 listopada drużyna narodowa U18 przygotowująca się do przyszłorocznych Mistrzostw Europy spotka się na konsultacji w Miętnem.
Akcję zakończy test-mecz z reprezentacją Warszawy do lat 20.
POLSKA U18-WARSZAWA U20 (Boisko AZS AWF Warszawa ul Marymoncka 34,
niedziela 14 listopada 2010, godzina 11.30)test – mecz będzie jedną z imprez towarzyszących międzynarodowego turnieju rugby „7” „Liberty Cup Warsaw Seven’s”.
Poniżej powołania dla kadry juniorów i reprezentacji Warszawy.
Rozpoczęcie akcji, zbiórka do godziny 15.00 !!!
Poniżej pełny plan konsultacji…
Kadra U18 (93/94)
Orkan Sochaczew
1.Wawrzyńczak Piotr
2.Ojdowski Michał
3.Rakowski Radek
4.Popławski Miłosz (94)
5.Jaworski Artur
6.Plichta Dawid (94)
7.Krześniak Marcin (94)
Rezerwa:
Pawłowski Mateusz (94)
Offerczak Adam
Budowlani Łódź
1.Stępień Paweł (94)
2.Czarniak Łukasz
3.Burek Tomasz (94)
Rezerwa:
Wilk Adrian
Kociński Jan
Ogniwo Sopot
1.Gołomb Wojciech (94)
2.Karol Wojciech
3.Krużycki Kacper (94)
Rezerwa:
Mikłaszewicz Marcin
Nosowicz Jan
Skra Warszawa
1.Mańkowski Tomasz
2.Kostałkowski Sebastian
3.Zahorański Bartosz
Rezerwa:
Kacaliński Paweł
Pogoń Siedlce
1.Lament Mateusz
2.Panasiuk Maciej (94)
Rezerwa:
Jaworski Paweł
Budowlani Lublin
1.Szczepański Krzysztof
2.Ćwieka Patryk (94)
3.Maksim Arkadiusz (94)
Rezerwa:
Janeczko Filip (94)
Paluch Oskar
Jacniacki Maksymilian
Posnania Poznań
1.Gruszczyński Sebastian
2.Bandurski Patryk
3.Jóźwiak Jacek
Raba Gorce Niżne
1.Knowa Jarosław
2.Knowa Mariusz (94)
3.Ząbczyński Krzysztof (94)
Arka Rumia
1.Bysewski Radosław
Juvenia Kraków
1.Gołębiowski Grzegorz
AZS AWF Warszawa
1.Grygułło Wojciech.
Lechia Gdańsk
Rezerwa:
Michalak Damian
Arka Gdynia
Rezerwa:
Jaszczuk Rafał (94)
Jantar Pruszcz Gdański
Rezerwa:
Latopolski Wojciech (94)
Tur Chojnice
Rezerwa:
Bloch Patryk
Trenerzy:
Misiak Maciej
Maciejewski Marek
Jakub Seklecki
Fizjoterapeuta:
Cajzer Robert
Reprezentacja Warszawy :
AZS-AWF Warszawa
1.Czuryło Kordian (90,4)
2.Kępa Michał (89,2)
3.Lizogub Andriej (91,13,15)
4.Tabaka Marek (90,11)
5.Ślusarczyk Łukasz (92,12)
6.Nowicki Aleksander (92,8)
7.Wasilewski Krzysztof (91,3)
8.Tokarski Piotr (90,9)
9.Tokarski Krzysztof (90,15)
10.Krajewski Paweł(90,13)
Skra Warszawa
1.Kuźnia Mateusz (92,13)
2.Klonowski Krzysztof (92,7)
3.Majcher Aleksander(92,9)
4.Kacaliński Paweł(93,10)
5.Król Michał (92,6)
6.Sokołowski Kacper(92,11)
7.Matysiak Kamil(91,14)
8.Majcher Cyprian(90,15)
9.Majcher Krzysztof(90,4)
10.Matusewicz Maciej(90,12)
11.Zieliński Tomasz (90,2)
12.Poniatowski Paweł (91,4)
Gościnnie
Orkan Sochaczew
1.Gasik Tomasz(90,10)
2.Wydrzyński Kamil(91,3)
3.Gadomski Łukasz(90,2)
4.Janiak Bartosz(92,1)
5.Pietrzyk Konrad(92,9-10)
6.Wiktorowski Daniel(92,2)
7.Krześniak Wojciech(92,11)
8.Offerczak Adam(93,14)
Pogoń Siedlce
1.Muszyński Grzegorz(91,6-8)
2.Antoszczuk Paweł(91,5)
3.Lorentowicz Dawid(90,9-15)
4.Gronek Maksymilian(92,4)
5.Dybowski Dawid(92,6)
6.Jaworski Paweł(93,7)
Trener Tomasz Borowski
Proszę o potwierdzenie udziału test-meczu w reprezentacji Warszawy
u trenerów Tomasza Borowskiego i Macieja Misiaka
Plan dnia, obiekty
czwartek 11.11
Zbiórka i rozpoczęcie akcji – godzina 15.00
godz 16.00-17.30 – Boisko
godz.18.30 – kolacja
godz 20-21.30 – Siłownia (młyn/atak)
godz.20-21.30 – Mata (atak/młyn)
Piątek 12.11
godz. 9.00 – śniadanie
godz. 11.00-12.30 – Boisko
godz. 13.30 – obiad
godz. 16.00-18.00 – Hala (młyn/atak)
godz 16.00-18.00 – Siłownia (atak/młyn)
godz. 19.00 – kolacja
godz 20.00 – 21.00 – Sala konferencyjna – zajęcia teoretyczne (projektor)
Sobota 13.11
godz. 9.00 – śniadanie
godz. 11.00-12.30 – Boisko
godz. 13.30 – obiad
godz. 16.00-18.00 – Hala (młyn/atak)
godz 16.00-18.00 – Mata (atak/młyn)
godz. 19.00 – kolacja
godz 20.00 – 21.00 – Sala konferencyjna – zajęcia teoretyczne (projektor)
Niedziela 14.11
śniadanie 8.00
godz. 8.45 wyjazd do Warszawy na mecz na AWF-ie
godz 11.00 – test-mecz na AWF z reprezentacją Warszawy do lat 20
obiad na AWF-ie po meczowy