Kadra juniorów na Mistrzostwa Europy we Francji

Trener Maciej Misiak podjął ostateczne decyzje dotyczące składu naszej ekipy na tegoroczne mistrzostwa. W organizowanej przez Comite Armagnac-Bigorre.
Przypomina się kadrowiczom o zabraniu wypełnionego druku „zgoda rodziców” (specjalny druk IRB, przesłąny mailem)

W imprezie szanse występu w polskich barwach otrzymali:

Orkan Sochaczew
1.Wawrzyńczak Piotr
2.Ojdowski Michał
3.Rakowski Radek
4.Popławski Miłosz (94)
5.Plichta Dawid (94)
6.Krześniak Marcin (94)

Budowlani Łódź
1.Stępień Paweł (94)
2.Czarniak Łukasz

Rezerwa
Burek Tomasz (94):

Ogniwo Sopot
1.Krużycki Kacper (94)
2.Karol Wojciech

Rezerwa:
Subocz Igor
Gołomb Wojciech (94) – kontuzja

Skra Warszawa
1.Zahorański Bartosz
2.Kostałkowski Sebastian
3.Mańkowski Tomasz

Pogoń Siedlce
1. Lament Mateusz
2. Panasiuk Maciej (94)

Budowlani Lublin
1.Szczepański Krzysztof
2.Ćwieka Patryk (94)

Rezerwa:
Maksim Arkadiusz (94)
Wiecaszek Kamil
Janeczko Filip (94)

Raba Gorce Niżne
1.Knowa Jarosław
2.Knowa Mariusz (94)
3.Ząbczyński Krzysztof (94)

RC Grenoble
1.Gorka Pierre

Rezerwa:

Davallet Paul (94)

Posnania Poznań
1.Gruszczyński Sebastian

Rezerwa:
Bandurski Patryk

Arka Rumia
1.Bysewski Radek

Lechia Gdańsk
1.Michalak Damian

Limoges
1.Beccuau Valentin

Jantar Pruszcz Gdański
1.Latopolski Wojciech (94)

Trenerzy:
Misiak Maciej
Seklecki Jakub
Kierownik:
Maciejewski Marek
Fizjoterapeuta:
Cajzer Robert

Kadrowicze spotykają się we wtorek, 12 kwietnia w Warszawie przy Dworcu Centralnym PKP o godz. 10.00 (szczegóły dotyczące miejsca postoju autokaru będzie znał trener Maciej Misiak) lub dojeżdżają bezpośrednio do KS Sobieski Poznań, Os. Jana III Sobieskiego 22g, gdzie muszą być obecni o godz. 16.00.
Trening przewidziany jest w godzinach 17.00-18.30.
Następnego dnia po przedpołudniowym treningu (10.30-12.00)
i obiedzie nastąpi wyjazd do Lyonu, gdzie po kolejnym treningu nocujemy z czwartku na piątek (Etap Hotel Lyon Est Chaponnay, Parc Affaires Vallée de l’Ozon, 125 rue des Freres Voisin, ZAC du Chapotin, 69970 CHAPONNAY).
W piątek, 15.04. po śniadaniu wyjeżdżamy do naszego miejsca pobytu podczas mistrzostw – Residence Les Rivages, Route de Lombez, 32210 Samatan (www.vacanciel.com). Pierwszy mecz z Litwą gramy w sobotę, 16 kwietnia o godz. 14.30 w Eauze, kolejne we wtorek, 19.04. i piątek, 22 kwietnia.
Kierownikiem ekipy podczas turnieju będzie Marek Maciejewski, a trenerów Macieja Misiaka i Jakuba Sekleckiego wspierał też będzie fizjoterapeuta Robert Cajzer.