Site icon rugby.info.pl

Kadra polskich rugbistek na Mistrzostwa Europy

Ostatnie dni upłynęły Reprezentacji Polski Kobiet w rugby na szlifowaniu formy przed Mistrzostwami Europy, które już w najbliższy weekend odbędą się w belgijskim GENT.
Po badaniach pod okiem Pana Piotra Stępnia ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego, sprawdzianach szybkościowych i 3 treningach na boisku Budowlanych Łódź (serdeczne podziękowania kolejny raz dla trenera Mirka Żórawskiego) zawodniczki poznały skład na ME.
„Ostateczny” wybór do Reprezentacji Polski na najważniejszy w roku turniej:
1. Magdalena Burchardt – Arka Gdynia
2. Agnieszka Walczyk – Arka Gdynia
3. Julita Kołodziej – Lechia Gdańsk
4. Agata Maciejkowicz – Lechia Gdańsk
5. Karolina Jaszczyszyn – Lechia Gdańsk
6. Jagoda Bednarek – Lechia Gdańsk
7. Anna Szymańska – Syrenki Warszawa
8. Ewa Piątkowska – Syrenki Warszawa
9. Monika Włodarczyk – Frogs Warszawa
10. Anna Szkudlarek – R.C. Ruda Śląska
11. Patrycja Bober – R.C. Ruda Śląska
12. Sylwia Łuksik – R.C. Ruda Śląska
13. Marta Jarecka – BBRC Łódź

W tegorocznych ME z powodu urazów nie wystąpią niestety zawodniczki które podczas dotychczasowych akcji Reprezentacji w 2012 roku prezentowały się bardzo dobrze tj. : Zofia Nowakowska – Syrenki Warszawa, Marta Grudzińska – Frogs Warszawa i Izabela Luc – Delia Atomówki Łódź.
Z racji tego, iż na miejscu odbędą się jeszcze 2 treningi do Gent zabranych zostanie 13 zawodniczek i po ostatnim treningu w piątkowe przedpołudnie wyłoniona zostanie finalna 12.

Drużyna zbiera się w najbliższą środę w klimatycznych wnętrzach hotelu FORTUNA-Bis położonym przy samych Krakowskich Błoniach.
W tym dniu o godzinie 19.00 na obiekcie Juvenii Kraków odbędzie się otwarty trening dla dziennikarzy na który serdecznie zapraszamy !!!
Za pomoc w organizacji pobytu w Krakowie dziękujemy Kajetanowi Cyganikowi.

W czwartek rano drużyna o godzinie 10:50 z krakowskiego lotniska wyleci do Brukseli. Powrót przewidziany jest na poniedziałek 11 czerwca na godzinę 19:50.

Pozdrawiam ,
Jarek Bator + Team

Exit mobile version