rugby.info.pl

Kalendarz Jesiennych Międzynarodowych Testów Rugby.

Już w najbliższy weekend zobaczymy rewanżowe spotkanie Nowej Zelandii i Australii a to dopiero początek długiej listy międzynarodowych spotkań rugby w skład, których wejdą między innymi dokończone mecze Pucharu 6 Narodów oraz przesunięte z wakacji spotkania Rugby Championship

Sun 11 Oct New Zealand v Australia (kick-off 4.30am, Sky Stadium, Bledisloe Cup) Live on Sky Sports

Sun 18 Oct New Zealand v Australia (kick-off 4.30am, Eden Park, Bledisloe Cup) Live on Sky Sports

Fri 23 Oct Scotland v Georgia (kick-off tbc, BT Murrayfield, warm-up match)

Sat 24 Oct Ireland v Italy (kick-off tbc, Aviva Stadium, Six Nations) Live on ITV

Sat 24 Oct France v Wales (8pm, Paris, warm-up match) Live on S4C

Sun 25 Oct England v Barbarians (2pm, Twickenham, Quilter Cup) Live on Sky Sports Arena

Sat 31 Oct Australia v Zealand (10.45am, ANZ Stadium, Rugby Championship) Live on Sky Sports

Sat 31 Oct Wales v Scotland (2.15pm, Parc y Scarlets, Six Nations) Live on BBC & S4C

Sat 31 Oct Italy v England (4.45pm, Stadio Olimpico, Six Nations) Live on ITV

Sat 31 Oct France v Ireland (8pm, Stade de France, Six Nations) Live on BBC


Sat 7 Nov Argentina v South Africa (8am, Suncorp Stadium, Rugby Championship) Live on Sky Sports

Sat 7 Nov Australia v New Zealand (10.45am, Suncorp Stadium, Rugby Championship) Live on Sky Sports

Fri 13 Nov Ireland v Wales (7pm, Aviva Stadium, Autumn Nations Cup) Live on Channel 4 & S4C

Sat 14 Nov New Zealand v Argentina (8am, Bankwest Stadium, Rugby Championship) Live on Sky Sports

Sat 14 Nov South Africa v Australia (10.45am, Bankwest Stadium, Rugby Championship) Live on Sky Sports

Sat 14 Nov Italy v Scotland (12.45pm, venue tbc, Autumn Nations Cup) Live on Amazon Prime Video

Sat 14 Nov England v Georgia (3pm, Twickenham, Autumn Nations Cup) Live on Amazon Prime Video

Sat 14 Nov Black Ferns v NZ Barbarians (tbc, invitational match)

Sun 15 Nov France v Fiji (tbc, Autumn Nations Cup) Live on Amazon Prime Video

Sat 21 Nov New Zealand v South Africa (8am, ANZ Stadium, Rugby Championship) Live on Sky Sports

Sat 21 Nov Australia v Argentina (10.45am, ANZ Stadium, Rugby Championship) Live on Sky Sports

Sat 21 Nov Italy v Fiji (12.45pm, venue tbc, Autumn Nations Cup) Live on Amazon Prime Video

Sat 21 Nov England v Ireland (3pm, Twickenham, Autumn Nations Cup) Live on Amazon Prime Video/Channel4

Sat 21 Nov Wales v Georgia (5.15pm, Parc y Scarlets, Autumn Nations Cup) Live on Amazon Prime Video & S4C

Sat 21 Nov Black Ferns v NZ Barbarians (tbc, invitational match)

Sun 22 Nov Scotland v France (3pm, BT Murrayfield, Autumn Nations Cup) Live on Amazon Prime Video

Sat 28 Nov Argentina v Australia (8am, McDonald Jones Stadium, Rugby Championship) Live on Sky Sports

Sat 28 Nov South Africa v New Zealand (10.45am, McDonald Jones Stadium, Rugby Championship) Live on Sky Sports

Sat 28 Nov Scotland v Fiji (1.45pm, BT Murrayfield, Autumn Nations Cup) Live on Amazon Prime Video

Sat 28 Nov Wales v England (4pm, venue tbc, Autumn Nations Cup) Live on Amazon Prime Video

Sat 28 Nov France v Italy (8pm, venue tbc, Autumn Nations Cup) Live on Amazon Prime Video

Sun 29 Nov Ireland v Georgia (2pm, Aviva Stadium, Autumn Nations Cup) Live on Channel 4

Sat 5 Dec Argentina v New Zealand (8am, Bankwest Stadium, Rugby Championship) Live on Sky Sports

Sat 5 Dec Australia v South Africa (10.45am, Bankwest Stadium, Rugby Championship) Live on Sky Sports

Sat 5 Dec Georgia v TBC (midday, BT Murrayfield, Autumn Nations Cup Play-off Final) Live on Amazon Prime Video

Sat 5 Dec Ireland v TBC (2.15pm, Aviva Stadium, Autumn Nations Cup Play-off Final) Live on Amazon Prime Video

Sat 5 Dec Wales v TBC (4.45pm, venue tbc, Autumn Nations Cup Play-off Final) Live on Amazon Prime Video & S4C

Sun 6 Dec England v TBC (2pm, Twickenham, Autumn Nations Cup Play-off Final) Live on Amazon Prime Video

Sat 12 Dec South Africa v Argentina (10.45am, ANZ Stadium, Rugby Championship) Live on Sky Sports

żródło – http://www.rugbyworld.com

Daty rozegrania zaległych spotkań Pucharu Sześciu Narodów Mężczyzn, panowie mają do nadrobienia cztery mecze. 

4 RUNDA 24 października 2020

Irlandia v Włochy (Aviva Stadium w Dublinie) 

5 RUNDA31 października 2020

Walia v Szkocja (Parc y Scarlets, Pemberton, Llanelli)

Francja v Irlandia (Stade de France, Paryż)

Włochy v Anglia (Stadio Olimpico, Rzym) 

Daty rozegrania zaległych spotkań Pucharu Sześciu Narodów Kobiet, panie mają do nadrobienia sześć meczów.  

4 RUNDA24 października 2020

Irlandia v Włochy (Energia Park, Donnybrook)

25 października 2020

Szkocja v Francja (Scotstoun Stadium, Glasgow) 

5 RUNDA31 października 2020

Walia v Szkocja (Cardiff City Stadium)

Francja v Irlandia (Stadium Nord Lille Métropole, Villeneuve d’Ascq)

Włochy v Anglia (Stadio Sergio Lanfranchi, Parma) 

3 RUNDA05 grudnia 2020

Włochy v Szkocja (Stadio Sergio Lanfranchi, Parma)

Jednocześnie jedno ze spotkań europejskich kwalifikacji do World Rugby Cup 2021.

Startuje Sudamericano 4 Naciones


Jeszcze w maju br. Sudamérica Rugby przewidywała rozegranie Mistrzostw Ameryki Południowej 2020 mężczyzn czyli Sudamérica 6 Naciones w lipcu i sierpniu z udziałem Brazylii, Chile, Kolumbii, Paragwaju, Urugwaju i Argentyny. Ostatecznie w Montevideo w turnieju przemianowanym na Sudamericano 4 Naciones zagrają Argentyna, Brazylia, Chile i Urugwaj, mecze odbędą się w dniach 17-25 października 2020.

Harmonogram gier: 

17.10.2020:

Argentyna v Chile

17.10.2020:

Urugwaj v Brazylia

21.10.2020:

Argentyna v Brazylia

21.10.2020:

Urugwaj v Chile

25.10.2020:

Chile v Brazylia

25.10.2020:

Argentyna v Urugwaj 

Turniej będzie można obejrzeć bez opłat za pośrednictwem niedawno uruchomionej aplikacji Sudamérica Rugby dostępnej na Androida i Apple Store. Wszystkie drużyny były testowane przed i po przybyciu do Urugwaju, a hotel będą mogły opuszczać tylko na treningi i mecze.

źródło – www.pzrugby.pl

Autumn Nations Cup warm-up matches

23 October 2020
19:30 BST (UTC+01)
Scotland v Georgia
Murrayfield Stadium, Edinburgh
Referee: Alexandre Ruiz (France)
24 October 2020
21:00 CEST (UTC+02)
France v Wales
Stade de France, Paris
Referee: Karl Dickson (England)
25 October 2020[a]
14:00 GMT (UTC+0)
England vBarbarians
Twickenham Stadium, London
Referee: Mike Adamson (Scotland)

25 October 2020
17:30 MSK (UTC+03)
Russia v Romania
1 November 2020
Uruguay v Spain

6 November 2020
Portugal v Fiji
6 November 2020
Uruguay v Spain
7 November 2020
Romania v Russia
źródło – https://en.wikipedia.org/wiki/2020_end-of-year_rugby_union_internationals#Autumn_Nations_Cup_warm-up_matches
Exit mobile version