Kolejne zwycięstwo Skry

W ostatnią sobotę Skra Warszawa pewnie pokonała na własnym boisku Chaos Poznań. Jest to kolejne zwycięstwo Skry w drodze powrotnej do I ligi.

Było to dosyć łatwe zwycięstwo. Początkowo gra była dosyć wyrównana jednak po pierwszych punktach w 15 minucie Skra pokazała, na co ją stać. Mimo widocznej przewagi w I połowie Skra przyłożyła jeszcze 2 razy. Koniec połowy kończy się maulem przy polu punktowym Chaosu jednak goście spychają atak na aut na granicy linii punktowej. Sędzia nie uznaje punktów odgwizduje koniec połowy. Druga połowa nie przyniosła żadnych zmian. Gospodarze wyraźnie prowadzą a goście ambitnie starają się przedrzeć jednak nie udaje im się to. Dopiero w 32 minucie po akcji Tomasza Stręka goście zdobywają honorowe punkty. Udanie podwyższa również Franciszek Budnik. Nie pomaga to jednak gościom i Skra wygrywa z Chaosem 39:7
W trakcie meczu, co chwila potrzebna była pomoc medyczna, głównie dla zawodników z Poznania. Na szczęście większość z nich to były naciągnięcia mięśni i w całym meczu zdarzyły się tylko dwie poważniejsze urazy. Z boiska musieli zejść Dawid Łagowski (30 minuta, Chaos) i Karol Kopyt(39 minuta, Skra).

Skład:(kopie nieczytelne, nazwiska mogą się lekko nie zgadzać)
Skra Warszawa:
Szumski Piotr
Łukasiak Maciej
Powróz Paweł
Majcher Mariusz
Jóźwik Marcin
Doroszcz Michał
Kopyt Karol
Tropisz Radosław
Kotecki Przemysław
Banaszczyński Paweł
Grefkowicz Olgierd
Łukasiewicz Wojciech
Bremer Adam
Szumski Paweł
Kukulski Rafał

Chaos Poznań:
Biskupski Jacek
Czapczyk Adrian
Łagowski Adrian
Bartoszewski Rafał
Kubacha Jakub
Tychkowski Hubert
Nowak Tomasz
Kaczmarek Tomasz
Koń Dawid
Działek Dariusz
Szczepaniak Maciej
Anktowiak Piotr
Roszyk Piotr
Stręk Tomasz
Budnik Franciszek

Sędzia:
Jaczek Michał

Kibiców:
Około 100

Kulig „Królik” Kamil