Komu radość, dla kogo brąz? – Półfinały

K.S. Budowlani Łódź v R.C. Lechia Gdańsk 32:10
Folc AZS AWF Warszawa v R.C. Arka Gdynia 13:8
Dwa spotkania półfinałowe zostaną rozegrane w sobotę, 7 czerwca.
W Warszawie Folc AZS Warszawa podejmuje Arkę Gdynia z którą wiosną po bardzo dramatycznym spotkaniu wygrał 22-20 (5:6)

W Łodzi Budowlani zagrają z niewygodną dla nich ekipą Lechii Gdańsk która gra bardzo chimerycznie, potrafi powalczyć z czołówką, lecz niekiedy lekceważy przeciwnika który z nimi wygrywa. W ostatniej konfrontacji w Gdańsku był remis 15-15 (9:5)Near far…Tiquatanejo…

Dwa spotkania półfinałowe zostaną rozegrane w sobotę, 7 czerwca.
W Warszawie Folc AZS Warszawa podejmuje Arkę Gdynia z którą wiosną po bardzo dramatycznym spotkaniu wygrał 22-20 (5:6) Punkty dla Folc AZS Warszawa: Merab Gabunia 10 (2P), Rafał Janeczko 7 (1P, 1pd), Maciej Miśkiewicz 5 (P). Punkty dla Arki: Dawid Banaszek 11 (1P, 2K), Wojciech Ruszkiewicz 5 (P), Krzysztof Korbolewski 4 (2pd).
W spotkaniu półfinałowym Folc bez dużych problemów powinien się uporać z Arką.

W Łodzi Budowlani zagrają z niewygodną dla nich ekipą Lechii Gdańsk która gra bardzo chimerycznie, potrafi powalczyć z czołówką, lecz niekiedy lekceważy przeciwnika który z nimi wygrywa. W ostatniej konfrontacji w Gdańsku był remis 15-15 (9:5) Punkty dla Lechii: Zurabi Zviadadze 15 (4K, 1dg). Punkty dla Budowlanych: Kacper Ławski 5 (P), Marek Mirosz 5 (P), Łukasz Wieczorek 5 (P). W tym meczu trudniej wytypować zwycięzcę, walka będzie do ostatniej minuty, jednak jakby Lechia pękła, Budowlani bezlitośnie wykorzystają każdą nadarzającą się okazję na poprawienie wyniku. Wszystkie drużyny będą walczyć o finał, bo nie zadowala ich brązowy medal. Szkoda że nie rozgrywa się spotkania o trzecie miejsce. Może tak się zdarzyć że w finale nie zagra żadna z drużyn z Trójmiasta.

Redakcja rugby.info.pl życzy ekipom grającym w półfinałach szczęścia i dobrej gry przebiegającej w duchu Fair Play.