Lechia Gdańsk Mistrzem Polski

Gdańska Lechia obroniła po raz kolejny tytuł Mistrza Polski w Rugby 7, pokonując w finale Budowlanych Łódź, brązowy medal przypadł gospodarzom turnieju Orkanowi Sochaczew, który w emocjonującym pojedynku o 3 miejsce pokonał nieznacznie rewelacje turnieju AZS AWF Warszawa.

Medaliści zagrali w następujących składach:
LECHIA GDAŃSK: Piotr Jurkowski, Rafał Janeczko, Tomasz Hebda, Aleksander Nowicki, Marek Płonka, Mariusz Wilczuk, Piotr Piszczek, Karol Hedesz, Grzegorz Buczek, Bartłomiej Wójcik, Dawid Popławski, Cyprian Majcher.

BUDOWLANI SA ŁÓDŹ: Mindia Abashidze, Dariusz Kaniowski, Paweł Kotasa, Krzysztof Kotasa, Tomasz Kozakiewicz, Sebastian Łuczak, Marek Grabowski, Mateusz Matyjak, Krzysztof Justyński, Michał Mirosz, Emil Kowalewski, Łukasz Żórawski.

ORKAN SOCHACZEW: Kamil Dudkowski, Piotr Wylot, Tomasz Malesa, Dawid Plichta, Miłosz Popławski, Nadir Boukhaloua, Marcin Stencel, Mateusz Pawłowski, Przemysław Kamiński, Łukasz Śmielak, Konrad Pietrzyk, Marcin Krześniak.

Kolejność MPS 7
1.Lechia Gdańsk
2.Budowlani Łódź S.A.
3.R.C.Orkan Sochaczew
4.AZS-AWF Warszawa
5.Posnania Poznań
6.Czarni Pruszcz Gdański
7.AZS AWFiS Gdańsk
8.RK Unisław
9.Ogniwo Sopot
10.Włókniarz Zgierz
11. Igloo Ruda Śląska

Grupa A: RC Czarni Pruszcz Gdański, AZS AWF Warszawa, MKS Ogniwo Sopot
AZS AWF Warszawa – MKS Ogniwo Sopot 38:14 (19:14)
RC Czarni Pruszcz Gdański – AZS AWF Warszawa 14:19 (14:7) 
RC Czarni Pruszcz Gdański – MKS Ogniwo Sopot  26:5

Grupa B: Budowlani S.A. Łódź, RK Unisław, Włókniarz Zgierz
RK Unisław – Włókniarz Zgierz 22:7 (10:0)
Budowlani S.A. Łódź – RK Unisław 41:0 (17:0)
Budowlani S.A. Łódź – Włókniarz Zgierz 21:7 (17:7)

Grupa C: RC Lechia Gdańsk, KS Posnania Poznań, 
RC Lechia Gdańsk – KS Posnania Poznań 22:5

Grupa D: RC Orkan Sochaczew, AZS AWFiS Gdańsk, Igloo Ruda Śląska
AZS AWFiS Gdańsk – Igloo Ruda Śląska 36:0 (24:0) 
RC Orkan Sochaczew – AZS AWFiS Gdańsk  31:0 (12:0)
RC Orkan Sochaczew – Igloo Ruda Śląska 31:7 (24:0) 

Ćwierćfinały
AZS AWF Warszawa – AZS AWFiS Gdańsk  26:14 (19:0)
Orkan Sochaczew – Czarni Pruszcz Gd.  24:7 (7:7)
Budowlani SA Łódż – Posnania Poznań 12:7 (0:7) (7:7)
Lechia Gdańsk – RK Unisław 52:0 (33:0)

Półfinał Plate
AZS AWFiS Gdańsk – Posnania Poznań 14:24
Czarni Pruszcz Gd. – RK Unisław 21:10 

Półfinał Bowl
Ogniwo Sopot – Igloo Ruda Śląska 24:5

Półfinał Cup
AZS AWF Warszawa – Budowlani SA Łódź 7:42
Orkan Sochaczew – Lechia Gdańsk 7:31

Finały
o IX m Włókniarz Zgierz – Ogniwo Sopot 14:24  
o VII AZS AWFiS Gdańsk – RK Unisław 45:5
o V m Posnania Poznań – Czarni Pruszcz Gd. 49:0
o III m AZS AWF Warszawa – Orkan Sochaczew 5:19 (5:0)
o I m Budowlani SA Łódź – Lechia Gdańsk 15:26 (10:19)