Liberty Cup – Galeria FOTO

XII Turniej PLR7 Libert Cup odbył  się 11.11.2011 w Warszawie
 
Grupa A: Polska 7’s, Lechia Gdańsk. Skra Warszawa
Grupa B:UTM Kiszyniów, Orkan Sochaczew, Roland Iwano-Frankowsk, Autostrada Włókniarz Zgierz

o III m  UTM – Orkan         27:7 (12:7)
o I m   Polska’7 – Lechia   27:5 (21:0)

Mecze eliminacyjne:
UTM – Orkan               17:7 (12:0)
Skra – Polska 7’s         7:28 (0:14)
Roland – Włókniarz       36:0 (19:0)
Polska 7’s – Lechia       14:26 (7:21)
UTM – Roland               24:7 (12:7)
Skra – Lechia                 0:29 (0:19) 
Włókniarz – Orkan         12:42 (12:21)
Polska’7 – Skra             38:0 (17:0)
UTM – Włókniarz           36:5 (19:0)
Polska 7’s – Lechia       12:21 (5:7)
Roland – Orkan             12:24 (5:7)
Skra – Lechia                5:17 (5:5)
 
Tabela grupy A
1.Lechia Gdańsk          4    12    93:31
2.Polska ‚7                  4     8     92:33  
3.Skra Warszawa        4     4     12:112

Tabela grupy B
1.UTM Kiszyniów        3    9       77:19
2.Orkan Sochaczew                   3    7       63:41
3.Roland Iwano-Frankowsk          3    5      55:48
4.Autostrada Włókniarz Zgierz    3    3      17:96
 
1/2    finał
UTM – Polska ‚7                0:24 (0:12)
Lechia – Orkan                  26:7 (19:0)
 
o m V – VII
Skra – Roland            10:19 (10:7)
Włókniarz – Skra        0:34 (0:17)
Włókniarz – Roland    10:24 (5:5)
 
o III m  UTM – Orkan         27:7 (12:7)
o I m   Polska’7 – Lechia   27:5 (21:0)
 
Klasyfikacja końcowa turnieju Liberty Cup XII turnieju PLR7
1.Polska ‚7                                      23 pkt
2.Lechia Gdańsk                              16 pkt
3.UTM Kiszyniów                              13 pkt
4.Orkan Sochaczew                            11 pkt
5.Roland Iwano-Frankowsk              8 pkt
6.Skra Warszawa                              5 pkt
7.Autostrada Włókniarz Zgierz           3 pkt

KLASYFIKACJA  PLR 7   SEZONU  2011/2012  PO XII TURNIEJACH
 
 1.Polska’7                               64/3 pkt
 2.Posnania Poznań                         61/5 pkt
 3.Kosmaz Koszalin                         54/3 pkt
 4.Tytan Gniezno                          41/3 pkt
 5.RC Zduńska Wola                         34/4 pkt 
 6.AZS AWFiS  Gdańsk                       31/2 pkt
 7.RK Unisław                              31/3 pkt
 8.Lechia Gdańsk                          31/2 pkt
 9.KS.Rugby Wroclaw                        29/3 pkt
10.GRC Łodz                                29/3 pkt
11.Kaskada Szczecin                        29/3 pkt
12.Sparta Jarocin                         28/2 pkt
13.Szarża Grudziądz                        26/4 pkt 
14.UTM Kiszyniów                         26/2 pkt 
15.Autostrada Włókniarz Zgierz            23/3  pkt
16.Biało/Czarni Nowy Sącz                  22/1 pkt
17.Orkan Sochaczew                           22/2 pkt 
18.RC Ruda Śląska                              21/2 pkt      
19.Ogniwo I Sopot                                20/1 pkt
20.Czarni Pruszcz Gdański                   18/1 pkt
21.BBRC Łódź                                     17/2 pkt
22.RC Wałbrzych                                  15/1 pkt
23.AZS AWF Katowice                          15/1 pkt
24.Fabrykanci Pabianice                        14/2 pkt
25..Arka Gdynia                                    13/1 pkt
26.UKS Kmicic Unisław                         12/2 pkt
27.RC Lubin                                          12/2 pkt
28.Polcourt Warsaw’7                            11/1 pkt
29.AZS UZ I Zielona Góra                       11/1 pkt
30.RC Owal Leszno                               11/3 pkt
31.Litwa                                                10/1 pkt    
32.Ogniwo II Sopot                                  9/1 pkt
33.Polska 7’s  II                                       8/1 pkt
34.Szerszenie Toruń                                8/2 pkt
35.Roland Iwano-Frankowsk                     8/1 pkt
36.RC Tczew                                          7/1 pkt
37.Juvenia Kraków                                   6/1 pkt
38.Obeliks Bełchatów                              5/1 pkt
39.AZS ZUT Szczecin                             5/1 pkt
40.Skra Warszawa                                  5/1 pkt
41.Olimpia I Elbląg                                 4/2 pkt
42.Dragon,s Zmigrod                              4/2 pkt  
43.Arka Rumia                                       3/1 pkt
44.AZS UZ II Zielona Góra                       3/1 pkt
45.ŁKS Rugby Łódź                               3/1 pkt
46.Olimpia II Elbląg                                1/1 pkt   
47.Dragon’s Żmigród                               1/1 pkt
48.RC Ceram Żary                                  1/1 pk
49.Wda Świecie                                     1/1 pkt 
50.Alfa Bydgoszcz                                 1/1 pkt  

Ireneusz Pietrak