12.Szeląg (55′ Zdzieszyński)
13.Nowicki
14.Lenartowicz
15.Pradou (5 pkt.)

Poczatek spotkania jest bardzo zacięty, gramy nerwowo. Ukraińcy grają bardzo twardo zwłaszcza formacja młyna. Po 10 minutach zdobywamy pierwsze przyłożenie (Pradou). Zawodnicy nabierają pewności siebie i uporządkowują grę. Doskonałe zawody rozgrywa lider ataku biało-czerwonych Dawid Popławski zdobywca w całym meczu trzech przyłożeń. Efektem dobrej gry pewne prowadzenie do przerwy (19-0). Druga odsłona to bardzo dobra gra polskiej ekipy. W 54′ minucie wynik brzmi już 34-0. Wchodzą rezerwowi co niestety niekorzysnie odbija się na poziomie gry „naszych”. W końcówce tracimy dwa przyłożenia.
Następny mecz reprezentacja Polski juniorów gra we wtorek z Hiszpanią.