Mike Tindall ponownie kapitanem

W sobotnim spotkaniu Anglia- Walia drużynę gości poprowadzi do gry Mike Tindall.

W ostatnim meczu kontuzji doznał Lewis Moody , który najwcześniej powróci do gry w spotkaniu Pucharu Świata z Argentyną.
Z pewnością jeden z nich będzie kapitanem reprezentacji Anglii podczas zaczynającej się za miesiąc imprezy.
Mike Tindall nosił opaskę kapitańską w czasie rozgrywek Pucharu Sześciu Narodów, który Anglicy wygrali po raz pierwszy od 2003 roku.
Jonny Wilkinsona zastąpi Toby Flood. Wciąż nie wyleczył kontuzji jego klubowy kolega Ben Youngs, będący faworytem do gry na pozycji łącznika młyna. W takim wypadku Martin Johnson postawił na Richarda Wiggleswortha.
„Ostatni mecz z Walią był bardzo zacięty i tego samego spodziewamy się przygotowując się do spotkania na Millenium Stadium. Wyciągnęliśmy wnioski z sobotniego meczu , mamy szanse , aby zagrać lepiej.”-powiedział trener Anglików
Anglia wystąpi w sobotę w następującym składzie:

B Foden (Northampton); C Ashton (Northampton); M Tindall (Gloucester, kpt), S Hape (London Irish), M Cueto (Sale); T Flood (Leicester), R Wigglesworth (Saracens); A Corbisiero (London Irish), S Thompson (Wasps), D Cole (Leicester), L Deacon (Leicester), C Lawes (Northampton), T Wood (Northampton), H Fourie (Sale), N Easter (Harlequins).