AZS AWF Warszawa – Budowlani Łódź w finale….

Faworyzowana Skra zagrała w swoim stylu i pewnie wygrała spotkanie.
Siedlczanie „postawili sie tylko w pierwszej odsłonie meczu.

Bud. Łódź – Orkan Soch. 21 : 14 (7: 7)
sędzia:G. Michalik
Po dramatycznym spotkaniu wyższość taktyczną wykazali gracze z Łodzi.
Do przerwy wynik 7-7 jednak przez pierwsze 20 minut przewaga Sochaczewian wyrównanie Łodzian 2 minuty przed gwizdkiem. Początek drugej połowy to nawałnica Budowlanych czego efektem przyłożenie i dwa dropy świetnie grającego Łukasza Żórawskiego. Ostanie 10 minut to zryw rugbistów Orkana i chyba najładniejsza akcja mistrzostw, gra otwarta Sochaczewian z okolic swojego pola punktowego po sekwencji akcji „ręką” oraz gry kontynuacyjnej punkty zdobywa debiutantant Piotr Paduch. Na wyrównanie wyniku nie pozwolili świetnie zorganizowani w obronie Budowlani.

Posnania – Bud. Lublin 10 : 42 (5: 32)
Sędzia: J. Wilk
Kary: czerwona kartka – Jaśkowiak, Łuczak, Osses, Zdun (Posnania Poznań), Kamiński, Janeczko, Psuj(Budowlani Lublin)
Mecz poczatkowo bez historii, bezwzględna przewaga gospodarzy w każdym elemencie gry, Posnania jednak gra bardzo ambitnie. W 40 minucie meczu dochodzi do bezsensownej bijatyki 15/15. Sędza karze aż 7 zawodników czerwonymi kartkami. Niepotrzebny incydent, pewna wygrana gospodarzy.

Ogniwo Sopot – AZS AWF W-wa 12 : 18 (7: 15)
Sędzia: W. Piotrowicz
Kary: żółta kartka: Olszewski (Ogniwo Sopot)
Mecz stojący na wysokim poziomie. Zwycięski AZS pokazał nowoczesną i widowiskową grę, Ogniwo zaprezentowało świetną grę formacji młyna.
Graczami meczu byli AZS-siacy: Piotr Nowakowski, Jan Cal oraz Patryk Szeląg. Zasłużone zwycięstwo Akademików i ich udział w finale to duza niespodzianka in plus – za widowiskową grę.