Posnania: Woźnica 5, Kubaś 3, Ostrowski 2.
Skra: Salomonowski 5, Hoppe 5, Pomorski 3, Bieliński 2.
Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce 23:0(5:0)
BL: Kucharczyk 5, Adamczyk 5, Olszewski 5, Wojtowicz 5, Piotrowicz 3.

Półfinały
Orkan Sochaczew-Budowlani Łódź
W pierwszym spotkaniu półfinałowym zderzyły sie dwa style gry otwarty ręką Sochaczewskiego Orkana z typowo „młynowy” Budowlanych.
Od pierwszych minut swój styl gry narzucili Budowlani czego efektem było przyłożenie po maulu autowym, Orkan odpowiada celnym karnym Dawida Popławskiego. Po chwili znów sekwencja
gry penetracyjnej łódzkiego młyna i po akcji na zamkniętą przyłożenie zdobywa Łuczak.
Skra Warszawa – Ogniwo Sopot
Od początku spotkania inicjatywa należy do zawodników Skry Warszawa, pomimo dobrych akcji młyna i ataku stołecznych nie są oni w stanie przerwać się na pole punktowe Ogniwa. Nieliczne zaczepne akcje rugbistów z Pomorza kończą się przed 22 metrem Skrzatów. W drugiej odsłonie Warszawiacy podkręcają tempo i po sekwencji mauli i gry penetracyjnej przyłożenie dla Skry zdobywa „Newton” Salomonowski. Skra rozluźniona prowadzeniem oddaje inicjatywe Ogniwu, które w iście argentyńskim stylu grając „na krótko” przesuwa sie ok 40 metrów końcąc na polu punktowym. Odpowiedz rugbistów stołecznych jest natychmiastowa, karny zamieniony na 3 kolejne oczka. Gra staje sie bardziej wyrównana, jednak to do Skry należy ostatnie zdanie i po ładnej akcji przyłożenie zdobywa Artur Hoppe ustalając wynik meczu na 15-5.