Najlepsi z najlepszych

Portal informacyjny rugby.info.pl wraz z „Barbarians Polska”
wybiera, głosami trenerów Ekstraligi i I ligi „Najlepszych z najlepszych” w Polskim rugby czyli ‚Drużyny marzeń” – XV ekstraligi i I ligi oraz „7” Mistrzostw Polski:

Najlepsza XV Ekstraligi 2011′

1. Kwiatkowski Rafał Arka Gdynia
2. Janiec Grzegorz Lechia Gdańsk
3. Kaszuba Sławomir Lechia Gdańsk
4. Hebda Tomasz Posnania Poznań
5. Gabunia Mareab Budowlani Łódź
6. Kowalewski Emil Orkan Sochaczew
7. Niedźwiedzki Stanisław Budowlani Lublin
8. Ławski Kacper Budowlani Łódź
9. Szostek Łukasz Arka Gdynia/ Jarosz Konrad Juvenia Kraków
10. Tsiklauri Beka Arka Gdynia
11. Jurkowski Piotr Lechia Gdańsk
12. Łukaszewicz Wojciech AZS AWF Warszawa
13. Stępień Tomasz Budowlani Łódź
14. Gargason Donald Arka Gdynia
15. Charter David Lechia Gdańsk

Trener – Maciej Stachura (Arka Gdynia)

Najlepsza „7”

1. Jurkowski Piotr Lechia Gdańsk
2. Bosiacki Robert Posnania Poznań
3. Piszczek Piotr Lechia Gdańsk
4. Janeczko Rafał Lechia Gdańsk
5. Zajkowski Mateusz Czarni Pruszcz Gdański
6. Gasik Tomasz Orkan Sochaczew
7. Narwojsz Patryk Lechia Gdańsk

Trener – Grzegorz Kacała (Lechia Gdańsk)

Najlepszą XV I ligi 2011’
czytaj dalej….

Dream team polskiej ligi wraz z pozostałymi nominowanymi…

1. Kwiatkowski Rafał Arka Gdynia
pozostali nominowani:
Gołąb Tomasz AZS AWF Warszawa
Królikowski Michał Budowlani Łódź
2. Janiec Grzegorz Lechia Gdańsk
pozostali nominowani:
Dobrowolski Wiktor Orkan Sochaczew
Bobryk Kamil Budowlani Łódź
3. Kaszuba Sławomir Lechia Gdańsk
pozostali nominowani:
Wilczuk Marcin Arka Gdynia
4. Hebda Tomasz Posnania Poznań
5. Gabunia Mareab Budowlani Łódź
pozostali nominowani:
Krużycki Michał Lechia Gdańsk
Nowak Paweł Arka Gdynia
Karpiński Piotr Budowlani Łódź
6. Kowalewski Emil Orkan Sochaczew
7. Niedźwiedzki Stanisław Budowlani Lublin
pozostali nominowani:
Łomakin Aleksandr Arka Gdynia
Najdek Paweł Posnania Poznań
Jankowski Tom Arka Gdynia
Mirosz Michał Budowlani Łódź
8. Ławski Kacper Budowlani Łódź
pozostali nominowani:
Dąbrowski Paweł Arka Gdynia
9.Szostek Łukasz Arka Gdynia /Jarosz Konrad Juvenia Kraków
10.Tsiklauri Beka Arka Gdynia
pozostali nominowani:
Banaszek Dawid Arka Gdynia
Popławski Dawid Orkan Sochaczew
Adamski Mateusz Posnania Poznań
Grodecki Tomasz Budowlani Łódź
11. Jurkowski Piotr Lechia Gdańsk
12. Łukaszewicz Wojciech AZS AWF Warszawa
13. Stępień Tomasz Budowlani Łódź
pozostali nominowani:
Kvernadze Sergo Arka Gdynia
Hotowski Krzysztof Budowlani Łódź
Łuczak Sebastian Budowlani Łódź
Garkavyj Siergiej Arka Gdynia
14. Gargason Donald Arka Gdynia
pozostali nominowani:
Kwiatkowski Robert Lechia Gdańsk
Szrejber Rafał Budowlani Lublin/Arka Gdynia
Osiadacz Grzegorz AZS AWF Warszawawa
15. Charter David Lechia Gdańsk
pozostali nominowani:
Gasik Tomasz Orkan Sochaczew

Najlepsza XV I ligi

1.Wojktuński Maciej Ogniwo Sopot/ Liedel Mariusz AZS AWF Waszawa
2.Majcher Michał Skra Warszawa
3.Kamoń Norbert Czarni Pruszcz Gdański/ Dądolewski Wojciech Skra Warszawa
4.Droszcz Michał Skra Warszawa
5.Kucharek Wojciech Skra Warszawa
6.Muszyński Grzegorz Pogoń Siedlce
7. Nowicki Aleksander AZS AWF Warszawa
8.Zeszutek Piotr Ogniwo Sopot
9. Zajkowski Mateusz Czarni Pruszcz Gdański/ Grygułło Jacek AZS AWF Warszawa
10. Hoppe Artur Skra Warszawa/ Lorentowicz Dawid Pogoń Siedlce
11. Lizogub Andrey AZS AWF Warszawa
12. Przychocki Marek Ogniwo Sopot/ Kostrzewiński Mariusz R.C.Koszalin
13. Osiadacz Grzegorz AZS AWF Warszawa
14. Matysiak Kamil Skra Warszawa
15. Majcher Cyprian Skra Warszawa

Trener – Maciej Misiak (AZS AWF Warszawa)

Foto – Krzysztof „Mudin” Lewandowski