Najlepsza młodzież gra w Budowlanych Łódź

Na podstawie protokołów, które dotarły do kierownika wyszkolenia PZR, przedstawiamy ostateczną kolejność drużyn w rywalizacji dzieci i młodzieży. Została ona zdominowana przez najmłodszych zawodników łódzkich Budowlanych, którzy zdecydowanie wygrali rywalizację we wszystkich kategoriach wiekowych.

Klasyfikacja trzech grup wiekowych (Mini Żak, Żak,Młodzik).
1.Budowlani Łódź 380 punktów;
2.Arka Gdynia 168
3.Gorce Raba Niżna 165
4.Orkan Sochaczew 164
5.Posnania Poznań 162

Pełna klasyfikacja za sezon 2010/2011 wygląda następująco:
(nazwa klubu, punkty z turniejów regionalnych i turnieju finałowego w nawiasie, ogólna liczba punktów)

Mini-żak:
1.Budowlani Łódź /12,15,8,10,12,15, 24/ – 96 punktów;
2.SP nr 5 Ozorków /15,10,15,15,16/ – 71 punktów;
3.Gorce Raba Niżna /5,15,15,30/ – 65 punktów;
4.Arka Gdynia /15,15,20/ – 50 punktów;
5.SP nr 5 Poznań /10,5,15,10/ – 40 punktów;
6.Biało- Czarni Nowy Sącz /15,10,12/ – 37 punktów;

7.Rugby Czeczewo /10,10,12/ – 32 punkty; 8.Lechia Gdańsk /12,12,6/ – 30 punktów; 9.Czarni w Bytomiu /2,12,6,10/ – 30 punktów; 10.Pogoń Siedlce /12,12/ – 24 punkty; 11.Budowlani Lublin /10,8, 3/- 21 punktów; 12.UKS Pomarzanka /10, 8/ – 18 punktów; 13.UKS Koziołki Jerzykowo /6, 12/ – 18 punktów; 14. Ogniwo Sopot /4, 8, 5/ – 17 punktów; 15. SP nr 4 Kraków /8, 8/ – 16 punktów; 16. Juvenia Kraków /8, 6/ – 14 punktów; 17.Feniks Starachowice /8, 5/ – 13 punktów; 18.Dragonia Mosina /12/- 12 punktów; 19.Posnania Poznań /12/ – 12 punktów; 20.WMPD Olsztyn /1,6,4/ – 11 punktów; 21.Jantar Pruszcz Gd. /8/ – 8 punktów; 22.AZS Warszawa I /6/ – 6 punktów; 23.SP nr 2 Sochaczew /6/ – 6 punktów; 24.SP nr 10 Gdynia /6/ – 6 punktów; 25.AZS Warszawa II /5/ – 5 punktów; 26.Feniks Starachowice II /4/ – 4 punkty; 27.Pogoń Siedlce II /4/ – 4 punkty; 28.UKS Piątka Wilda /3/ – 3 punkty.

Żak:
1.Budowlani Łódź /15,15,15,15,15,15,24/ – 114 punktów;
2.Sparta Jarocin /6,8,10,15,20/ – 59 punktów;
3.Arka Gdynia /12,12,30/ – 54 punkty;
4.Posnania Poznań /12,12,12,16/ – 52 punkty;
5.Orkan Sochaczew /12,12,10,10/ – 44 punkty;
6.Lechia Gdańsk /15,15,8/ – 38 punktów;

7.UKS Koziołki Jerzykowo /10,12,10,6/ – 38 punktów; 8.Czarni w Bytomiu /4,12,10,12/ – 38 punktów; 9.Juvenia Kraków /10,8,15/ – 33 punkty; 10.Ogniwo Sopot /8,10,12/ – 30 punktów; 11.Rugby Czeczewo /10,8,5/ – 23 punkty; 12.Gorce Raba Niżna /5,12,4/ – 21 punktów; 13.Budowlani Lublin /10,8,3/ – 21 punktów; 14.Pogoń Siedlce /10,8/ – 18 punktów; 15.Dragonia Mosina /15/ – 15 punktów; 16.RC Częstochowa /6,8/ – 14 punktów; 17.Biało- Czarni Nowy Sącz /5,6/ – 11 punktów; 18.Nowa Huta Rugby Klub /10/ – 10 punktów; 19.WMPD Olsztyn /2,5/ – 7 punktów; 20.SP nr 10 Gdynia /6/ – 6 punktów; 21.Biało- Czarni Nowy Sącz II /5/ – 5 punktów.

Młodzik:
1.Budowlani Łódź /25,20,20,25,25,25,30/ – 170 punktów;
2.Orkan Sochaczew /20,25,25,50/ – 120 punktów;
3.Posnania Poznań /10,15,20,25,40/ -110 punktów;
4.Gorce Raba Niżna /15,20,20,24/ – 79 punktów;
5.Sparta Jarocin /12,25,15,20/ – 72 punkty;
6.Arka Gdynia /25,20,19/ – 64 punktów;

7. Lechia Gdańsk /12,25,19/- 56 punktów, 8. Czarni w Bytomiu /9,15,15,15/ – 54 punkty; 9.UKS Koziołki Jerzykowo /20,12,14/ – 46 punktów; 10.Ogniwo Sopot /15,12,16/ – 43 punkty; 11.Budowlani Lublin /15,15,8/ – 38 punktów; 12.Biało- Czarni Nowy Sącz /10,12,15/ – 37 punktów; 13.Tur Chojnice /20,15/ – 35 punktów; 14.Budowlani Łódź II /20/ – 20 punktów; 15.Jantar Pruszcz Gd. /10,9/ – 19 punktów; 16.Alfa Bydgoszcz /15/ – 15 punktów; 17.UKS Pomarzanka /15/ – 15 punktów; 18.Juvenia Kraków /12/ – 12 punktów; 19.Koliber Sosnowiec /10/ – 10 punktów; 20.Sokół Sopot /10/ – 10 punktów.

PZRugby