Site icon rugby.info.pl

Nowa drużyna w lidze Super Rugby.

Ogłoszono właśnie nazwę nowej drużyny, która będzie grała w lidze Super Rugby. „SUNWOLVES” – Słoneczne Wilki, drużyna z Japonii ruszy na łowy w 2016 roku.

Japońskie rugby po raz kolejny pokazuje pozytywny przykład swojego rozwoju. Po bardzo dobrym występie w Pucharze Świata w Anglii 2015 oraz zakwalifikowaniu się do Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016, Japończycy ogłosili przyłączenie się do rozgrywek Super Ligi, jednej z najbardziej wymagających lig rugby na świecie.

Logo zespołu nawiązuje do słońca, które symbolizuje powstanie nowego dnia i jednocześnie wyzwania w japońskim rugby, gdzie litera N oznacza świecące słoneczne światło. Wilk reprezentuje styl gry zespołu, który ma się opierać na szybkości, jedności oraz nieustraszonym podejściu, zwłaszcza do silniejszych przeciwników.

Hasłem drużyny ma być slogan „BreakTheLine” (przełam linię) – który nawiązuje do jednego z elementów gry w rugby jakim jest przełamanie linii obrony przeciwnika. Jednocześnie jest to również podkreślenie tego, że należy walczyć o realizację swoich marzeń nie tylko na płaszczyźnie rugby.

Strona promocyjna drużyny: http://super-japanrugby.com/

Na podstawie jrfu.org

Muszak

Exit mobile version