Ogniwo Porta Sopot – AZS AWF Folc Warszawa 14 – 13 (7 – 3)

AZS Warszawa po raz szósty przegrał w końcówce meczu.
Ogniwo Sopot – wreszcie zwycięstwo, jednak szanse na awans do grupy mistrzowskiej tylko teoretyczne.

Zawody w Sopocie miały wysoką stawkę drużyna przegrywająca definitywnie traciła szanse na awans do „mistrzowskiej szóstki”.
Od początku mecz miał bardzo wyrównany charakter i dopiero wejście na boisko w drugiej połowie meczu Grzegorza Kacały przechyliło szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy, swoje „2 grosze” dołożył młody Grzegorz Kurdelski kopiąc podwyższenie przy stanie 12 – 13.
W ostatnich minutach gracze AZS mieli dwie szanse na przyłożenie jednak gubili piłkę tuż przed polem punktowym.
Akademicy swoje plany na podbój ligi muszą niestety odłożyć na następny sezon, na wiosnę napewno zagrają o miejsca 7 – 10. Ogniwo, aby awansować do grupy mistrzowskiej musi wygrać dwa następne mecze (w tym z Arką) i liczyć na porażki sąsiadów z tabeli, czyli prawdopodobnie obie drużyny spotkają się na wiosnę w walce o utrzymanie się w lidze.