OOM Łódź 2006′

Już w środę na boisku Budowlanych Łódź wystartuje turniej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, impreza ma rangę równocześnie Mistrzostw Polski kadetów …
W turnieju weźmie udział osiem najlepszych drużyn do lat 17…
Poniżej przedstawiamy harmonogram gier…
Niebawem na łamach www.rugby.info.pl składy finalistów….
Tylko na www.rugby.info.pl codzienne relacje z imprezy…
Zapraszamy…

XII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
R u g b y – Łódź 11 – 16 lipca 2006r.

1. Na podstawie rozgrywek eliminacyjnych oraz dwóch turniejów
barażowych, zgodnie z Regulaminem PZR rozstawienie drużyn
w turnieju finałowym przedstawia się następująco :

Grupa „A” : mecze popołudniowe

1. Orkan Sochaczew
2. Lechia Gdańsk
3. UKS Bobrek Karb Bytom
4. Budowlani Łódź

Grupa „B” : mecze przedpołudniowe

1. Posnania Poznań
2. Pogoń Siedlce
3. Budowlani Lublin
4. Skra Warszawa

2. Program zawodów :
11.07.2006r.(wtorek) – godz. 20.oo Konferencja Techniczna
w Klubie ul. Górnicza 5
– weryfikacja zespołów
– odprawa sędziowska
12.07.2006r. (środa) – mecze grupowe
10.3o – Posnania Poznań – Skra Warszawa
12.oo – Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin

15.45 – Uroczyste otwarcie Olimpiady

16.oo – Orkan Sochaczew – Budowlani Łódź
17.3o – Lechia Gdańsk – UKS Bobrek Karb Bytom

13.07.2006r. (czwartek) – mecze grupowe
10.3o – Posnania Poznań – Budowlani Lublin
12.oo – Pogoń Siedlce – Skra Warszawa

16.oo – Orkan Sochaczew – UKS Bobrek Karb Bytom
17.3o – Lechia Gdańsk – Budowlani Łódź

14.07.2006r. (piątek) – mecze grupowe
10.3o – Posnania Poznań – Pogoń Siedlce
12.oo – Budowlani Lublin – Skra Warszawa

16.oo – Orkan Sochaczew – Lechia Gdańsk
17.3o – UKS Bobrek Karb – Budowlani Łódź

15.07.2006r. (sobota) – dzień wolny

16.07.2006r. (niedziela) – mecze finałowe
9.3o – mecz o VII miejsce
11.oo – mecz o V miejsce
12.3o – mecz o III miejsce
14.oo – mecz o I miejsce

15.3o – Uroczyste zakończenie Olimpiady

3. Zasady rozgrywania spotkań :
– mecze grupowe system każdy z każdym 2 x 25 min.
– mecze finałowe zgodnie z zajętym miejscem w grupie
2 x 25 min.