Lechia Gdańsk – Sparta Jarocin 45:0 (26:0),
Budowlani Lublin – Juvenia Kraków 36:0 (17:0),
Orkan Sochaczew – Sparta Jarocin 49:0 (21:0),
Posnania Poznań – Juvenia Kraków 19:17 (12:7),
Lechia Gdańsk – Orkan Sochaczew 0:22 (0:5),
Budowlani Lublin – Posnania Poznań 31:7 (21:7).

Relacja \”lubelska\”
W mistrzostwach Polski Juniorów Rugby 7 rozegranych na stadionie Budowlanych gospodarze zajęli drugie miejsce zdobywając srebrne medale. Mecz finałowy z Orkanem Sochaczew był bardzo wyrównany i zacięty. Prowadzenie objęli Sochaczewianie 7:0, kolejne dwa przyłożenia gospodarzy dały prowadzenie do przerwy 12:7 gospodarzom. Kiedy na początku drugiej połowy Budowlani podwyższyli wynik na 19:7 wydawało się, że złoto jest blisko. Orkan Sochaczew okazał się drużyną bardzo ambitną i doprowadził do wyniku 21:19 co dało mu złote medale.
Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju wybrany został Grzegorz Szczepański z Budowlanych Lublin.

Relacja \”sochaczewska\”
Do meczu finałowego Orkan nie przystępował w roli faworyta a większość kibiców i fachowców widziała złoto na szyjach Lublinian. Początek meczu to skladne akcje Orkana i punkty Sejdaka, do tego Budowlani dostają żółta kartkę. Ostatnie minuty jednak należą jednak do gospodarzy, którzy dwa razy przykładają odrabiając straty.
Zamiast wykorzystać przewagę jednego zawodnika, tracimy za żółta kartkę Pilowskiego i kolejne punkty jest 7:19. Końcówka jest jednak zabójcza w wykonaniu sochaczewskich rugbistów. Dwa blisko 100 metrowe super rajdy Popławskiego i Mitrowskiego dają po raz 3 z rzędu a w całej historii 7 raz…
Mistrzostwo Polski Juniorów \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\”7\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\”