Ostatnie rozstrzygnięcia – Finał MP Juniorów

W sobotę (25.06) odbędą się mecze finałowe
godzina 10.30 – mecz o V miejsce: 
Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot
godzina 12.00 – mecz o III miejsce: 
Budowlani Łódź – Pogoń Siedlce
godzina 13.30 – finał Mistrzostw Polski Juniorów: 
Orkan Sochaczew – Posnania Poznań

godzina 16.00 – początek I Oficjalnych Mistrzostw Polski Weteranów

Wyniki spotkań grupa A:
Orkan Sochaczew – Budowlani Łódź 24:3 (19:3)  
Punkty dla Orkana: Radosław Rakowski 10, Michał Ojdowski 5, Adam Offerczak 5, Konrad Pietrzyk 4.
Punkty dla Budowlanych: Krzysztof Skrobski 3.

Ogniwo Sopot – Budowlani Łódź 8:14 (3:14) 
Punkty dla Ogniwa: Jakub Nosowicz 5, Dawid Chamczyk 3.
Punkty dla Budowlanych Łódź: Patryk Frątczak 5, Łukasz Czarniak 5, Krzysztof Skrobski 4.

Orkan Sochaczew – Ogniwo Sopot 19:16 (12:3)
Punkty dla Orkana: Miłosz Popławski 5, Dawid Pajdak 5, Jakub Wójcik 5, Konrad Pietrzyk 4.
Punkty dla Ogniwa: Dawid Chamczyk 11, Rafał Hildebrandt 5.

Tabela grupa A. 
1.ORKAN Sochaczew 2 6 43-19
2.Budowlani Łódź 2 4 17-32
3.Ogniwo Sopot 2 2 24-33

Wyniki spotkań grupa B:
Posnania Poznań – Pogoń Siedlce 40:0 (12:0) 
Punkty dla Posnanii: Mateusz Adamski 15, Sebastian Gruszczyński 10, Cyprian Wieczorek 5, Bartosz Balcerski 5, Daniel Trybus 5.

Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce 0:36 (0:7) 
Punkty dla Pogoni: Mateusz Lament 16, Dawid Dybowski 5, Bartosz Stalęgowski 5, Damian Czyżak 5, Maciej Panasiuk 5.

Posnania Poznań – Budowlani Lublin 45:3 (12:0)
Punkty dla Posnanii: Mateusz Adamski 25, Sebastian Gruszczyński 5, Cyprian Wieczorek 5, Bartosz Balcerski 5, Daniel Gdula 5.
Punkty dla Budowlanych Lublin: Arkadiusz Janeczko,

Tabela grupa B
1.Posnania Poznań 2 6 85-3
2.Pogoń Siedlce 2 4 36-40
3.Budowlani Lublin 2 2 3-81

Zdobywcy punktów:
40 – Mateusz Adamski (Posnania Poznań),
16 – Mateusz Lament (Pogoń Siedlce), 
15 – Sebastian Gruszczyński (Posnania Poznań),
14 – Dawid Chamczyk (Ogniwo Sopot),
10 – Radosław Rakowski (Orkan Sochaczew), Cyprian Wieczorek (Posnania Poznań), Bartosz Balcerski (Posnania Poznań),
8. Konrad Pietrzyk (Orkan Sochaczew), 
7 – Krzysztof Skrobski (Budowlani Łódź), 
5 – Michał Ojdowski (Orkan Sochaczew), Adam Offerczak (Orkan Sochaczew), Daniel Trybus (Posnania Poznań), Jakub Nosowicz (Ogniwo Sopot), Patryk Frątczak (Budowlani Łódź), Łukasz Czarniak (Budowlani Łódź), Dawid Dybowski (Pogoń Siedlce), Bartosz Stalęgowski (Pogoń Siedlce), Damian Czyżak (Pogoń Siedlce), Maciej Panasiuk (Pogoń Siedlce), Miłosz Popławski (Orkan Sochaczew), Dawid Pajdak (Orkan Sochaczew), Jakub Wójcik (Orkan Sochaczew), Rafał Hildebrandt (Ogniwo Sopot), Daniel Gdula (Posnania Poznań),
3 – Arkadiusz Janeczko (Budowlani Lublin).